-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Івано-Франківська облрада голосувала за звернення, яке просували в Україні російські спецслужби

-Реклама-spot_img
spot_img

Недавно Печерський районний суд Києва виніс вирок екс-члену організації “Український вибір”, запорізькому журналісту Павлу Золотарьову, якому інкримінували співпрацю із російськими спецслужбами з метою дестабілізації ситуації в Україні. Серед іншого Золотарьов через посередників у 2016 році просував в облрадах рішення, що створювали передумови для федералізації держави. Івано-Франківська обласна рада стала п’ятою, яка його підтримала. Як ідеться у вироку, ціна такої підтримки – від 60 до 100 тис. дол.

Івано-Франківська облрада голосувала за звернення, яке просували в Україні російські спецслужби

Вирок Золотарьову винесений 31 жовтня та опублікований у Єдиному реєстрі судових рішень 5 листопада 2018 року.

Павло Золотарьов, як йдеться у вироку, за матеріальну винагороду від зацікавлених осіб Російської Федерації створив організовану злочинну групу, яка виконувала план, спрямований на дестабілізацію політичної та економічної ситуації в Україні, порушення територіальної цілісності держави та зміни меж її території, на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

- РЕКЛАМА-

Івано-Франківська облрада голосувала за звернення, яке просували в Україні російські спецслужбиНа першому етапі злочинного плану Золотарьов у складі злочинної групи ініціював прийняття на сесіях районних та обласних рад по всій країні звернень до керівництва держави “про розмежування повноважень між центральною та місцевою владою”.

Позитивні голосування забезпечувалися через посередників. Винагорода за кожне рішення становила від 60 до 100 тисяч доларів США, при цьому гроші посередники отримували від зацікавлених осіб з Російської Федерації.

Такі рішення у 2016 році прийняли Володимирецька районна рада Рівненської області, Житомирська обласна рада та Івано-Франківська обласна рада.

Золотарьов пішов на співпрацю зі слідством і повністю визнав провину. Тому Печерський районний суд визнав Золотарьова винним за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, але на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Як йдеться у вироку суду, посередники, які відповідали за прийняття цих рішень у місцевих радах, поки не встановлені.

Івано-Франківська обласна рада прийняла звернення до Президента, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо необхідності укладання договорів про розподіл повноважень між Кабінетом Міністрів України, обласними державними адміністраціями та обласними радами 26 травня 2016 року.

Тоді депутати звернулися до керівництва держави з пропозицією розглянути питання переходу, як було сформульовано в документі, до “договірних відносин між Урядом, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в контексті розмежування повноважень та реформування місцевого самоврядування”.

На той час Івано-Франківська обласна рада стала п’ятою, яка прийняла таке звернення. Тоді Президент Петро Порошенко заявив, що пропозиції облрад про договірні відносини з урядом суперечать нормам Конституції й пригрозив розпуском цих облрад. Подібні звернення президент назвав “кроком до федералізації”.

На сайті обласної ради ми знайшли стенограму сесійного засідання від 26 травня 2016 року.

Як йдеться у документі (з 15 ст.) проект звернення на сесії зачитав депутат від ВО “Батьківщина” Василь Мельничук.

Застереження щодо звернення висловлювала депутатка Ольга Федишина. Причому вони стосувалися саме ризиків федералізації:

“Якщо Кабінет Міністрів України буде укладати договори з окремими областями і делегувати різні повноваження різним областям, це буде створювати загрозу особливого статусу кожного регіону. На сьогоднішній день відповідно до Конституції України наша держава є унітарною, і в умовах війни ми ніяким чином не можемо створювати ризики для того, щоб підставити під сумнів нашу унітарність і наш суверенітет”, – сказала тоді Федишина.

Федишина запропонувала доопрацювати проект звернення і розглянути його на іншому засіданні сесії.

Втім, голова обласної ради Олександр Сич проігнорував застереження і поставив звернення на голосування. Його підтримала більшість депутатів.

Результати поіменного голосування:

У Верховній Раді ідею “договорів між регіонами і центром” в той час активно просував нардеп Євген Мураєв (“Партія за життя”, яка недавно об’єдналася з “Українським вибором” Віктора Медведчука).

 

Нагадаємо, що Відома прикарпатська аферистка очолила місцевих сепаратистів?

СБУ провело обшук у відомої прикарпатської аферистки, яку підозрюють у сепаратизмі (відео)

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Агенти “русского міра” є чи не в кожній сільраді і кожному селі серед місцевих “авторитетів”. Вони всяко шкодять чесним і порядним людям з проукраїнською і прохристиянською позицією (особливо греко-католикам), натравляючи на них місцевих люмпенів і маргіналів (п’янюжок, злодюжок, скандалістів, аферистів, ласих і до горівки, і до чужого майна, і до чужої землі). А колишніх комуністів, КДБістів, їх родичів і нащадків всяко возвеличують, прикривають їхні “зальоти”, виконують їхні примхи і забаганки.

  2. Якщо би Галичина була автономією, то могла би самостійно визначати розмір комунальних тарифів, залишати в себе нафту та газ власного видобутку, переробляти на бензину в Надвірній і була би ціна на газ в 10 разів ничжа, а не пальне в 4 рази. Всі податки залишалися би в Прикарпатті. Ось і подумайте

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні