Диван на коліщатках в темній вітальні

Івано-франківський дитячий садок “Вулик” провів благодійний ярмарок з нагоди десятої річниці заснування. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Lilia
10/10/2024 17:30
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна

Сьогодні в Івано-Франківську приватний дошкільний заклад (ясла-садок) “Вулик” відзначає десяту річницю своєї діяльності. З моменту відкриття у 2014 році пройшов великий шлях розвитку і вдосконалення та став важливою частиною громади, де сотні дітей отримують якісну дошкільну освіту.

Святкування супроводжується благородною метою – допомогти дітям, котрі бачили жахи війни, інформує Правда.іф з місця події.

Мережа приватних закладів дошкілля “Вулик” налічує два дитячі садки. У кожному з них діє 4 групи і навчається по 60 вихованців. Групи дітей віком 2-3 роки перебувають у садочку 4 години, а з 3 до 6 років – знаходяться в закладі повний день (з 8 до 18 години).

Окрім урочитої святкової програми, підготовленої педагогами та вихованцями, тут можна спробувати різні активності на цікавих локаціях на території закладу, подивитись виставку дитячих малюнків та придбати смаколики, приготовлені батьками та кухарями садочка. Звісно, найстарші вихованці також залучаються до процесу їх приготування.

Благодійний ярмарок є центральною подією святкування. Його проводять вже десять років поспіль, починаючи з першого року заснування дошкільного закладу. Раніше всі виручені кошти віддавали онкохворим діткам. Наразі таку ініціативу присвятили психологічній допомозі дітям, котрі постраждали від війни, розповідає засновниця мережі дитячих садків “Вулик” Наталія Ангеленюк.

Керівниця садків “Вулик” Інна Стеф’юк стверджує, що під час підготовки до ярмарку батьки з дітками виконують своєрідний бізнес-проєкт: готують та оціюють свій продукт.

“Для нас є важливим, щоб діти збирали на дітей. А особливо в час війни, коли є багато жертв і тих, котрі потребують допомоги. Ми цьогоріч долучаємось до громадської організації GEN.UKRAINE, яка займається ментальною реабілітацією дітей, постраждалих від війни. Це чудова нагода не лише відсвяткувати ювілей закладу, але й об’єднати зусилля заради доброї справи”, – каже керівниця.

Минулого року на ярмарку виручили 60 тисяч гривень. Цього року організатори надіються вторгувати не менше.

Акцентуючи увагу на особливостях своїх закладів, Наталія Ангеленюк називає персоналізовану систему навчання, в центрі якої є розуміння потреб дитини та повага до неї. Також дитині дається можливість самостійного вибору часу та місця заняття.

“Наші заклади створені з метою повної любові, турботи про дітей і для дітей. Завжди намагаємось дотримуватись балансу між фізичним, інтелектуальним психоемоційним навантаженням дитини. В цій категорії дітей дошкільного віку це надзвичайно важливо, особливо в умовах війни. Постійно залучаємо батьків, щоб вони були занурені і розуміли, що відбувається з їхньою дитиною. Всі заклади є екологічними”, – каже засновниця.

Цікаво ще те, що діти віком від 3 до 6 років перебувають в одному освітньому різновіковому просторі, де старші діти можуть опікуватись молодшими, а молодші, в свою чергу, тягнутись і брати приклад зі старших.

Фото Богдана Савлюка