Актуально зараз

Івано-Франківський “Ураган” вилетів із Кубка України

spot_img

Івано-франківський “Ураган” зіграв матч-відповідь Кубка України з футзалу.

Суперником “драконів” є київська команда “ХІТ”, інформує Фіртка. У першій зустрічі, яка відбулася у Києві, перемогла місцева команда із рахунком 3:1.

У цій зустрічі франківській команді потрібно було відігрувати відставання у два м’ячі.

У першому таймі було дуже багато боротьби, порушень правили та емоцій, однак, на жаль, не було забитих м’ячів. Нульова нічия після першої половини матчу.

На 12-й хвилині другого тайму “дракони” таки забили. Даниїл Абакшин віддав передачу на Миколу Грицину і той “прошив” воротаря “ХІТа”. Однак, франківській команді потрібно було забивати ще один раз, щоб зрівняти загальний рахунок.

Проте, забити цей м’яч не вийшло. Таким чином, франківська команда поступається київському “ХІТу” із загальним рахунком 2:3 та покидає Кубок України.