9.5 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Економіка Іванофранківцям, котрі отримують пенсію на картку, потрібно ідентифікуватися

Іванофранківцям, котрі отримують пенсію на картку, потрібно ідентифікуватися

Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують пенсії через банківські установи, про необхідність щорічної верифікації.
Результат пошуку зображень за запитом "отримання пенсії"

Згідно постанови Кабміну, Пенсійний фонд щороку забезпечує ідентифікацію та верифікацію особи шляхом обов’язкового пред’явлення одержувачем особисто паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу і підтверджує її вік, та документа, визначеного законодавством, для з’ясування місця її проживання.
Якщо ідентифікація та верифікація особи не відбулася протягом року (тобто пенсіонер особисто не звертався до органу Пенсійного фонду з будь-яких підстав), орган Пенсійного фонду припиняє перерахування пенсії на поточний рахунок у визначену одержувачем установу уповноваженого банку і проводить виплату через національного оператора поштового зв’язку за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в населеному пункті у межах України в установленому порядку.
Пенсіонерів, які належать до вище зазначеної категорії одержувачів пенсії через банківські установи, запрошують звертатись в управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську, що знаходиться за адресою – вулиці Незалежності,44 для поновлення заяви про виплату пенсії, інформує “Галка”.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Дністрі браконьєри завдали збитків на 60 тисяч гривень

На Дністрі браконьєри завдали збитків на 60 тисяч гривень

0
22 лютого 2020 року Івано-Франківський рибохоронний патруль на р.Дністер в с.Набережне Бучацького району Тернопільської області затримав правопорушників, що здійснювали вилов "червонокнижного" виду...