Калуська громада визнана однією з найактивніших громад в Україні, яка вже сьогодні формує і реалізовує плани дорожньої карти відновлення України у відповідності до сформованої на Міжнародній конференції в Лугано (Швейцарія).
Це було відзначено на регіональному Форумі в Івано-Франківську, куди мене, як міського голову, запросили поділитися успішним досвідом нашої громади.
Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда, пише Правда.іф.
А внесок нашої громади оцінювали за критеріями чотирьох візій, визначених Міжнародною конференцією:
ВЖЕ ПОЧАТИ ДІЯТИ
Наша громада з перших днів війни прийняла 14 тис. вимушених переселенців. Наша громада в цьому напрямку показала злагоджену й продуману роботу, бо ми стратегічно дивились на долю цих людей у майбутньому – де їм жити, де працювати. Тому й найкраще серед громад в області спрацювали в релокації підприємств та будівництві прихистків.
НЕ ВІДНОВЛЮВАТИ, А БУДУВАТИ
Так ми розуміли, що інвестори не поспішатимуть вкладати кошти в регіони, де велись активні бойові дії, а основний акцент будуть робити на будівництві нових виробництв. Як результат – у нашій громаді вже будується один завод, а в планах – ще декілька. І додатково створюємо індустріальний парк для нових підприємств.
ПРО УКРАЇНУ – ЛИШЕ З УКРАЇНОЮ
В цій візії наша громада одна з найактивніших, адже кількість налагоджених міжнародних комунікацій з містами Європи, солідарного партнерства з ними, а відтак – побратимських відносин є таки дуже високою.
СПІВДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ І БІЗНЕСОМ
Ну і за досягнення в цьому напрямку окрема подяка громадським організаціям Калуської громади, бо вони одні з найактивніших в роботі і комунікації з владою щодо організації дієвої допомоги військовим, вимушеним переселенцям, людям в складних життєвих обставинах, бізнесу.