Калуське підприємство «Карпатнафтохім» щоденно створює 14 тон медичного кисню для прикарпатських лікарень ФОТОРЕПОРТАЖ
Диван на коліщатках в темній вітальні

Калуське підприємство «Карпатнафтохім» щоденно створює 14 тон медичного кисню для прикарпатських лікарень ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Влада Гнатів
10/11/2021 14:29
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Калуське підприємство «Карпатнафтохім» зареєстрував кисень як медичний препарат та поставляє у медичні заклади Прикарпаття.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Сьогодні під час брифінгу працівники цеху розділення повітря розповіли та показали, як створюється медичний кисень, який використовують у медичних закладах Прикарпаття, інформує Правда.іф.

«Це є процес низькотемпературної ректифікації повітря. Атмосферне повітря забирається в установку компресором, стискається і потім поступово воно охолоджується та доводиться до розрідженого стану. І з рідкого стану під час ректифікації виділяється окремо кисень, окремо азот і окремо аргон»,- розповів Начальник цеху розділення повітря Михайло Кизимишин.

Підприємство «Карпатнафтохім» працює на повну потужність та щоденно випускає 14 тон медичного кисню та на благодійній основі доставляє у медичні заклади Івано-Франківської області для лікування хворих із COVID-19. В екстрених випадках 10% кисню відправляється за межі області.

«Пройшовши першу хвилю пандемії COVID-19 керівництвом підприємства було прийняте рішення про виробництво та реалізацію медичного кисню. Нам знадобилося трошки часу, щоб підготувати відповідні документи та зареєструвати кисень, як медичний препарат. Ми розуміємо, що сьогодні наш медичний кисень рятує життя прикарпатців та ми є одними із тих, хто бореться із пандемією коронавірусу»,- наголосила заступник генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Марія Савка.

Літом, коли потреба у кисні була менша, підприємство випускало 7-8 тон на добу. На сьогоднішній день потреба в кисні зросла і підприємство збільшило свою потужність до 14 тон на добу.

Світлини цеху розділення повітря, де створюється медичний кисень: