fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, Грудень 10, 2019
Головна Здоров'я Калуські медики придбали для службових потреб новенький кросовер за понад півмільйона гривень

Калуські медики придбали для службових потреб новенький кросовер за понад півмільйона гривень

Комунальне некомерційне підприємство Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги провело на сайті публічних закупівель ProzZoro тендер на придбання службового автомобіля. Йдеться, зовсім не про спецтранспорт для медпрацівників чи транспортування хворих. Калуські медики придбали новенький кросовер Рено Дастер 2018 року випуску за 530 тисяч гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "Рено Дастер швидка"

У технічних вимогах до покупку не було вказано марку та модель автомобіля, яким вирішили поповнити автопарк комунального підприємтсва. Однак, організатори тендеру пропонували учасникам надати надати “графічне зображення автомобіля, що планується до поставки (фото, малюнок, креслення, схема, тощо)”.

Стартова ціна, за яку калуські медики мали намір придбати авто, складала 550 тисяч гривень.  На такій сумі зупинився один із учасників тендеру — львівська фірма “Ю.Р.К.”. Його конкуренти, івано-франківська приватна виробничо-комерційна фірма “В.С.К.” запропонувала продати автомобіль на 20 тисяч дешевше, пише Правда іф.

Договір із переможцем тендеру було укладено 22 січня цього року. До кінця року у калуських медиків з’явиться непоганий кросовер, який, щоправда, за відгуками власників, не надто економно споживає пальне.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

певно 2018 р. а не 2008?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Ріяфета Гасимова звільнили з посади начальника екоінспекції Карпатського округу

0
Про вакантну посаду начальника екологічної інспекції Карпатського округу повідомив т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов, пише Курс. “Відбулося щорічне оцінювання...
×

Вподобайте нас у Facebook