fbpx
-8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна Влада До Калуської ОТГ приєдналося ще одне село

До Калуської ОТГ приєдналося ще одне село

До Калуської ОТГ приєдналася Вістівстка сільська територіальна громада, пише Правда.іф.

Результат пошуку зображень за запитом "Калуську міську ОТГ з добровільним приєднанням до неї Вістівської сільської територіальної громади"

“Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України вітає Калуську міську ОТГ з добровільним приєднанням до неї Вістівської сільської територіальної громади, про що свідчить розпорядження обласної державної адміністрації щодо позитивного висновку. Бажаємо сповна використовувати нові можливості, конструктивно і результативно працювати задля розвитку громади”, – повідомляють у Івано-Франківське РВ АМУ.

Як уже повідомлялось, на Прикарпатті створено Калуську ОТГ – другу об’єднану громаду з адмінцентром у місті обласного значення. Першою громадою такого типу стала Коломийська ОТГ.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення” (№ 6466). До створення цього документа долучилися експерти Асоціації міст України. Завдяки його прийняттю було розблоковано процес приєднання громад до міст обласного значення і виходить на завершальний етап добровільне об’єднання територіальних громад.
Міський голова Калуша Ігор Матвійчук переконаний, що в форматі об’єднання буде чимало переваг для рівноправного розвитку територій.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук у розмові з журналістами наголосив:

«Сільські ради, що доєдналися, мають можливість отримувати освітні та медичні послуги в місті, а місто завдяки своїй інфраструктурі – можливість залучати інвестора. Основним обов’язком керівництва громади є створення робочих місць, а Калуш має для цього всі передумови. Запорукою відкритої співпраці стене статут громад, проект якого був представлений всім учасникам об’єднання і сьогодні доопрацьовується у робочій групі».

Світлина від ПУЛЬС Децентралізаційний марафон.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Полтавську вишивку презентували на Прикарпатті: відео

0
Понад 100 речей, оздоблених полтавською вишивкою, презентували сьогодні в Музеї мистецтв Прикарпаття. Таку виставку до Івано-Франківська привіз уродженець Полтавщини Едуард...
×

Вподобайте нас у Facebook