Калуський “Легіон” здобув четверту поспіль перемогу в чемпіонаті України з хокею

Хокейний клуб “Легіон” з Калуша, що на Івано-Франківщині, з рахунком 8:3 обіграв “Харківських Берсерків”.

Це — четверта перемога поспіль команди в національному чемпіонаті з хокею. Поєдинок 18 туру відбувся 25 грудня на “Нафтохімік-арені” у Калуші, пише Суспільне.

Гості з Харкова забили дві шайби у першому періоді гри, однак калушани зрівняли рахунок. На початку другої частини поєдинку “Легіон” на кілька хвилин залишився у меншості. “Берсерки” скористалися цим та знову вийшли вперед — 2:3.

Після пропущеного голу калуські хокеїсти до кінця другого періоду закинули у ворота суперника чотири шайби і довели рахунок до розгромного — 6:3. Ще два влучні кидки “Легіон” реалізував у третій частині поєдинку. Матч завершився з рахунком 8:3 на користь прикарпатської команди.

Упродовж 20-25 грудня калушани обіграли команди “Київ”, “Кременчук” та двічі “Харківських Берсерків”.

Після 18 матчів “Легіон” посідає четверту сходинку турнірної таблиці національного чемпіонату. В активі у калушан — 23 залікові бали. Наступні поєдинки прикарпатська команда зіграє у 2023 році.