Капітан української збірної з футзалу франківець Петро Шотурма зробив емоційну заяву після виходу команди у півфінал Євро-2022

У понеділок 31 січня, українська збірна перегравши у чвертьфінальному матчі команду Казахстану із рахунком 5-3, вперше за 17 років пробилася до рівня півфіналу на європейському мундіалі з футзалу., повідомляє своїх читачів інформаційний ресурс Правда іф.

Перший гол у ворота суперників в цьому матчі забив колишній вихованець і гравець франківського “Урагану”, а нині капітан збірної України з футзалу, Петро Шотурма. Після напруженого та емоційного матчу він сказав:

Відчуття – ніби уві сні. Сьогодні Україна святкує, ми віддали усі сили. Основним ключем було бажання. Кров горіла, серце билося за Україну,тому так і вийшло

А півфінальний матч обіцяє бути ще складнішим та напруженішим. Адже у ньому наша Збірна зіграє проти команди Російської Федерації, яка в інфшому чвертьфіналі перемогла команду Грузії.

Матч відбудеться у п’ятницю 04 лютого о 18.00 годині за київським часом.