-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

-Реклама-spot_img
spot_img

З усіх повсякденних гаджетів, що впливають на якість життя, навушники знаходяться на першому місці або у верхній частині списку.

Ми в них бігаємо, у них спимо, носимо їх у поїздах та літаках – деякі з нас навіть їдять, п’ють і лягають спати у навушниках. Сенс? Хороша пара навушників – покращує якість життя. І не дуже якісна? Ні. Так що залишайтеся з нами тут, і протягом наступних 5-10 хвилин ми подолаємо плутанину, допоможемо вам звузити вибір та прийняти правильне рішення. Потрібні саме вам навушники можна підібрати у онлайн каталозі.

Використання

Чи використовуєте ви навушники під час подорожей, сидячи в кімнаті або в тренажерному залі? А може, всі три варіанти? Різні навушники краще підходять для різних ситуацій і саме від цього залежить ваш комфорт та працездатність навушники, а решта цього керівництва допоможе визначити, які навушники підходять саме вам.

- РЕКЛАМА-

Тип

Перш ніж перейти до параметрів бездротового зв’язку, шумозаглушення, інтелектуальних функцій і багато іншого, спочатку потрібно прийняти найважливіше рішення – вибрати тип навушників, так що давайте зробимо це. Існує три основні варіанти стилю навушників: over-ear, on-ear та внутрішньоканальні.

Over-ear

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

Over-ear – це класичні навушники, які випускаються у двох версіях: закритою та відкритою. Навушники закритого типу природно утримують звук усередині, не дозволяючи оточуючим чути те, що ви слухаєте, а навушники відкритого типу мають отвори, що пропускають зовнішні звуки всередину і виходять назовні. (Ефект тут природніший, об’ємніший звук, але про це трохи пізніше). Over-ear навушники – єдиний тип, який залишає простір між вухами та динаміками навушників. У хорошій парі цей простір робить те саме, що й гарний концертний зал: огортає природним звуком, створюючи при цьому відчуття дистанції між слухачем та виступом.

On-ear

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

On-ear зазвичай менші та легші, ніж повнорозмірні over-ear. Вони також бувають відкритих і закритих варіацій, але, як правило, on-ear пропускають більше навколишнього звуку, оскільки мають менші амбушури. On-ear навушники – це найкращий компроміс між тим, щоб сховатися від зовнішнього світу, але водночас дозволити звуку трохи проникати всередину, що робить їх ідеальними для прослуховування в офісі або вдома. Багато моделей складаються в акуратний маленький футляр, що зручно для зберігання.

Внутрішньоканальні

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

Навушники-вкладиші є найбільш компактними з трьох типів і поміщаються у вушний канал. У наші дні вони всюди, багато в чому завдяки Apple, що включають пару навушників з кожним iPhone (деякі навіть одноразові, їх потрібно утилізовувати). Внутрішньоканальні відмінно підходять для тренувань або інших активних занять, оскільки вони портативніші і часто виготовлені з матеріалів, стійких до впливу води та поту. Вони зручні, їх можна покласти до кишені чи повісити на шию. Ці навушники також оснащені шумопоглинанням. Вони не псують зачіску і не заважають окулярам чи сережкам.

Закриті чи відкриті?

Цей параметр стосується накладних навушників. Така невелика, але тонка деталь відіграє важливу роль у звучанні і в тому скільки часу можна буде проводити в тих чи інших навушниках.

Навушники закритого типу

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

Це найпоширеніша конструкція, що зустрічається у всіх типах накладних навушників. Тут зовнішній корпус не має отворів, і вся конструкція створена для того, щоб закривати вухо (та частина, яка торкається обличчя і закриває простір між вашими вухами та зовнішнім світом, звичайно ж, має певний амортизувальний м’який матеріал). Все звучить виключно для ваших вух. Заплющте очі, і у вас в голові гратиме живий оркестр, при цьому людина поруч із вами нічого не чує.

Відкриті навушники

Кілька простих правил по підбору навушників від аудіосалону

Коли динаміки відкриті для зовнішнього світу (на відміну від закритих навушників), звук проходить і пропускає повітря у вухо і з нього. Це створює більш об’ємний звук та ілюзію стерео. Деякі кажуть, що це природніший, менш надуманий спосіб слухати музику. І якщо дотримуватися аналогії «як слухати оркестр», слухаючи музику у відкритих навушниках, ви знаходитесь на місці диригента, на сцені серед музикантів. В результаті, всі навколо вас будуть чути музику, яку ви слухаєте, тому вони не ідеальні для громадських місць, таких як літак або поїзд.

Отже, тепер, сподіваємось, ви знаєте, який тип навушників обрати і чи хочете ви закриті або відкриті навушники.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні