12 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 31 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Кримінал Коломийських вимагачів суд помістив під варту

Коломийських вимагачів суд помістив під варту


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


До Коломийського міськрайонного суду для визначення запобіжного заходу доставлено трьох осіб, яких досудове слідство Коломийського відділу поліції підозрює у вчиненні злочину передбаченого ч.2 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання).
http://galka.if.ua/app/uploads/2019/04/3-4.jpg
Досліджуючи надані матеріали справи, судом встановлено, що у квітні 2019 року підозрювані вступили у попередню змову з метою вимагання грошових коштів в сумі 300 доларів США у неповнолітньої особи 06.06.2002 року народження, оскільки володіли компрометуючими відеоматеріалами щодо потерпілого.
Вивчивши всі матеріали додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваних  запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.
http://galka.if.ua/app/uploads/2019/04/2-7.jpg
Суд визначив розмір застави в сумі 20 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить  38420 (тридцять вісім тисяч чотириста двадцять) грн. для кожного з підозрюваних.

Нагадаємо, що 0-ті повертаються: на Прикарпатті банда «гопників» вимагала у неповнолітнього валюту (фото+відео)

У випадку вимагання обов’язково звертайтеся в поліцію та телефонуйте адвокату. З каталогом адвокатів Коломиї можна ознайомитися на сторінці Адвокати Коломия. На сайті також можна знайти адвокатів у інших районних центрах Івано-Франківської області.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

В Індії мавпа пожувала аналізи на коронавірус. Фахівці кажуть, що хвилюватися...

0
Фахівці запевняють, що приводів для занепокоєння немає – не доведено, що коронавірус передається від тварин до тварин. В індійському місті Мератх мавпа...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link