Актуально зараз

Коломийські легкоатлети здобули медалі на Чемпіонаті області

spot_img

В Івано-Франківську проходив турнір з легкої атлетики на першість області, в якому взяли участь вихованці відділення легкої атлетики КДЮСШ. Спортсмени здобули впевнені перемоги у всіх вікових категоріях.

В молодшій віковій групі з бігу на 60 метрів серед дівчат перемогу здобула Жолоб Єва, яка також отримала бронзу на дистанції 300 м. Призові місця зайняли Сміцька Єва і Грималюк Яна. Серед хлопців на дистанціях 60 і 300 метрів беззаперечно переміг – Сенів Сергій, пише Правда.іф з посиланням на Інформатор.

В середній віковій категорії з бігу на 100 і 200 метрів золоту медаль отримала Яцик Руслана. Бронзу вручили Буджак Насті в категорії бігу на 100 і 400 метрів. Серед юнаків третє місце виборов Довганюк Андрій. На дистанії 800 метрів у трійку найкращих увійшли Гретчук Софія та Гіглюк Аліна.

Першість в області зі стрибків у довжину здобули Гаврилюк Станіслав, Заник Арсен і Мельничук Макар. Серед дорослих у цій категорії взяв участь вихованець КДЮСШ, а сьогодні захисник нашої держави Дяків Михайло, який також здобув перемогу.

У метанні списа та м’ячика третє місце зайняв Самчишин Володимир.