Команда “Прикарпаття-ПНУ” вибороли чергову перемогу у жіночій Суперлізі

spot_img

БК “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” здобули перемогу у черговому матчі Суперліги.

21 лютого франківська команда зустрілася проти Збірної Черкаської області-Венето-Черкаси, передає Правда.іф з посиланням на Фіртку.

У першій чверті підопічні Юрія Процюка перемогли суперниць із рахунком 35:11. Після другої 10-хвилинки рахунок збільшився – 34:8. Команди пішли на велику перерву за впевненої переваги франківчанок 69:19.

Після перерви “Франківськ-Прикарпаття” тільки нарощували свою перевагу. 38:15 – рахунок третьої чверті. В останній 10-хвилинці франківська команда не так активно йшла вперед, бо перемога вже була гарантована.

Підопічні Юрія Процюка продовжують свою переможну ходу. У 16 матчах чемпіонату Суперліги, франківська команда має 16 перемог.

Сьогодні, 22 лютого, франківська команда зіграє заключний матч цього баблу, який розпочався 16 лютого. Суперницями фракнівчанок буде команда Збірна Черкаської області-Венето-Черкаси. Початок о 12:00.