-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Команда Володимира Зеленського: Хто ці люди?

-Реклама-spot_img
spot_img

Вчора кандидат у Президенти Володимир Зеленський показав представників своєї команди.

Результат пошуку зображень за запитом "команда зеленського"

Він прийшов у телестудію програми “Право на владу” разом із представниками своєї команди. Володимир зеленський показав два десятки людей, які підуть працювати в Адміністрацію президента.

- РЕКЛАМА-

То ж хто ці люди?

Руслан Стефанчук – “наш ідеолог, відповідає за реформування державних і правових інституцій та законопроектну роботу, великий науковець у всіх значеннях цього слова, людина з великим ідеями і великим серцем”.

Ідеолог партії «Слуга народу». Юрист. Півтора року тому Петро Порошенко присвоїв йому почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки». Спеціалізується на проблемах загальної теорії приватного права, особистих немайнових правах фізичних осіб, інтелектуальній власності, європейському цивільному праві. Під час виборчої кампанії встиг посваритися з журналістами, обвинувативши видання Liga.net у публікуванні нібито недостовірної інформації за підсумками годинного свого інтерв’ю цьому виданню. Редакція обвинувачення спростовує.

Іван Баканов – “голова партії “Слуга народу”, відповідає за взаємність з Верховною Радою України”
Голова штабу Володимира Зеленського, керівник ТОВ «95 квартал» з 2013 року. Друг дитинства кандидата у президенти — а як же “не буде кумівства”.
Баканов – голова партії «Слуга народу». Після перемоги Зеленського хотів би стати прокурором. Публічним пан Баканов став тільки у 2019-му, відзначившись кількома інтерв’ю. На своїй сторінці у Facebook активно піарить продукти 95-го кварталу. У 2014 році закликав бізнес дослухатися до Ігоря Коломойського і підвищити зарплати робітникам на 20%.

Дмитро Разумков – питання внутрішньої політики
Політичний керівник виборчої кампанії Зеленського, головний спікер та технолог кандидата – старший син нині покійного першого помічника президента Леоніда Кучми Олександра Разумкова і народної артистки України, прими Театру російської драми у столиці Наталі Кудрі.
На сайті «Зе! Команди» інформацію про минуле цього фахівця не знайти. І ось чому. У 2006 тоді ще 22-річний Дмитро Разумков входив до молодіжного крила партії («Молоді Регіони»), був одним з облич організації та навіть давав коментарі українським ЗМІ як один з її представників. З 2010 року працював на Сергія Тігіпка. Ці факти команда намагається не афішувати зі зрозумілих причин. Разумкову закидають співпрацю в той період з політтехнологом Полом Манафортом, який лобіював інтереси Партії регіонів і Віктора Януковича у США, а також вів усі головні виборчі кампанії біло-голубих. Однак Дмитро свій зв’язок з одіозним Манафортом, який вже отримав вирок від американського правосуддя, спростовує. Та робить це у жартівливій формі: «Сьогодні розганяють меседжі, що у 2006 році я був головним технологом «Партії регіонів». Це, звичайно, підвищує моє самолюбство, але у 2006 році мені було 22 роки. І тепер до цього фейка варто додати, що Пол Манафорт у мене в підмайстрах був». Російську мову Разумков вважає рідною. Під час телеефіру у програмі «Право на владу» на каналі «1+1» 11 квітня технолог заявив, що послуговується російською принципово, адже таким чином хоче доводити, що в Україні немає утисків за мовною ознакою.
Є своя особлива позиція у Дмитра і у питанні віри. Він заявляє про втручання держави у процес утворення Православної церкви України. У минулорічному інтерв’ю Golos.ua Дмитро Разумков навіть розкритикував формулювання «Єдина православна церква». Мовляв, церква не може бути єдиною, вона може лише помісною. Вже цього року в ефірі телеканалу NewsOne Разумков таки визнав те, що Філарет (почесний патріарх Православної церкви України) зробив багато для об’єднання українського православ’я. Але водночас він знову наполягає на тому, що церква Московського патріархату вимагає захисту, не можна відчужувати її майно і обмежувати у правах.

Олександр Данилюк – міжнародні відносини, фінансова та банківська політика. “Олександр був міністром – це єдиний мінус. Вважаю, щоб зруйнувати стару систему потрібні такі фахові люди”, сказав Зеленський.

Колишній міністр фінансів, який через конфлікт з прем’єром Володимиром Гройсманом був звільнений в червні минулого року. Верховна Рада також не мала до пана Данилюка особливих сантиментів, тому без питань підтримала його відставку. Данилюк, який завершив бізнес-школу Індіанського університету та має ступінь МВА, працював над проектами компанії McKinsey & Company в Лондоні та Москві, очолював один з британських інвестиційних фондів. За президентства Віктора Януковича був головою Координаційного центру щодо впровадження економічних реформ, який під патронатом тодішнього голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна. За нової влади Данилюку також знайшли застосування – з 2014 по 2016 роки працював представником президента в Кабінеті міністрів, паралельно був призначений заступником голови Адміністрації президента. В 2016-му був затверджений на посаді міністра фінансів в уряді Гройсмана, яка звільнилася після відставки Наталі Яресько.
Перебування Данилюка в уряді супроводжувалося кількома скандалами. Його звинувачували в тому, що попри перебування на держслужбі, він залишався власником двох британських офшорів, прибуток від яких не задекларував. Але своє звільнення з Кабміну він спровокував не цим, а конфліктами з головою уряду та листом до послів країн G7, в якому звинуватив Гройсмана в гальмуванні реформи Державної фіскальної служби.
У Данилюка дружні стосунки з Михайлом Саакашвілі, з яким він є співзасновником Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе. Саакашвілі обіцяв повернутися до України, коли нинішній президент програє вибори. У 2016 році Міністерство фінансів під керівництвом Данилюка пропонувало урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року.

Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупційна політика

З 1998 року працював у Міністерстві юстиції, зокрема заступником міністра у Олени Лукаш (у 2013-2014 роках): курував напрямок боротьби з корупцією. У 2016-2017 роках – член Нацагенції з питань запобігання корупції (НАЗК). У 2010 році був директором Бюро з питань антикорупційної політики секретаріату Кабінету міністрів. Керував Департаментом аналізу антикорупційної політики у Transparency International Україна. У ЗМІ його інколи називають «наступним Генеральним прокурором».
Запам’ятався кількома скандалами. Бувши членом НАЗК, у липні 2016 року Рябошапка звинуватив свою колегу Наталію Корчак в спробі «узурпувати владу» в колегіальному органі, а інших колег у саботажі роботи Агентства. У жовтні 2016 року після звернення нардепа від БПП Івана Вінника прокуратура Києва почала розслідування щодо незаконного збагачення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Рябошапки. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 13 жовтня.
У нещодавньому інтерв’ю «Лізі» розповів, що наприкінці січня вперше зустрівся із Володимиром Зеленським як радник «з питань, які стосуються моїх професійних компетенцій». Коментуючи один з пунктів програми Зеленського щодо податкової амністії, заявив про ризики, адже «через податкову амністію можуть бути легалізовані кошти кримінального походження».

Галина Янченко – допомагає Рябошапці, експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень для держави

Експерт з антикорупційної політики і діджитал рішень для держави. Пані Янченко є головою Ради громадського контролю НАБу і головою правління ГО “Антикорупційний штаб”, яка зареєстрована на неї з чоловіком.

Денис Монастирський – правоохоронні органи

Монастирський працює експертом “Українського інституту майбутнього”, в якому курирує напрямки реформування правоохоронної і судової систем.
У політику прийшов з бізнесу – з 2009 по 2017 роки працював юристом в таких компаніях, як Hillmont Partners, “Лігал Консалтинг”, Global Ties KC. У 2012 році став переможцем Національного конкурсу “Волонтер року”.

Раніше був членом комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Державного бюро розслідувань. Може бути людиною, близькою до Арсена Авакова.

Сергій Іонушась – органи правосуддя

Пан Іонушас – директор юридичної фірми “Гелон”, член Асоціації правників і Асоціації адвокатів України.

Іван Апаршин – експерт з безпеки та оборони

Професійний військовий, працював у міністерстві оборони у часи, коли ним керував Анатолій Гриценко. Саме Івана Апаршина пан Гриценко називав своїм майбутнім міністром оборони у разі обрання президентом. Після отримання військової освіти працював на офіцерських посадах у Генштабі Збройних сил України, у Міністерстві оборони.
Зокрема, він був директором департаменту воєнної політики та стратегічного планування міноборони, працював у секретаріаті Кабінету Міністрів, у тому числі за часів президентства Віктора Януковича – начальником управління експертизи у сфері безпеки і оборони Секретаріату уряду.

Юрий Бирюков: Новые лица команды Зеленского. Надежда и, так сказать, опора.Иван Апрашин, потенциальный министр обороны Украины.2005-2007 года – директор Департамента военной политики и стратегического планирования. У министра Гриценко.МЕГА-КОМБО-МАТЬ-ЕГО-СТРАЙК. Понимаете, тут такая штука. Именно этот Департамент и определяет вектор развития ВСУ. Именно этот департамент и говорит: угроз у нас нет, вторжения не предвидится, так что можно пускать под нож вот эти воинские части, расформировывать вот эти военные городки, сокращать вот эти бригады ПВО. Именно этот персонаж и стоит за началом подготовки страны к капитуляции. Именно этот персонаж начал процесс подготовки документации по сокращению стратегических компонентов нашей обороны. Вы снова не хотите слушать про реванш?

Ірина Венедіктова – відповідає за реформи у судовій системі

Доктор юридичних наук, експерт з правових питань «Зе! Команди». Один із публічних спікерів кандидата Зеленського. Була кандидатом на посаду судді Верховного суду України (2016-2017 рр.), проте вибула з конкурсу, отримавши найменший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту, зазначають у русі «Чесно». Про те, що пані Венедіктова приєдналася до команди Володимира Зеленського стало відомо 1 березня, а за місяць до того, 6 лютого на своїй сторінці у Facebook вона розкритикувала американське громадянство Уляни Супрун. «Є вимога закону протягом двох років після отримання українського громадянства відмовитись від інших. Уляна Супрун не відмовилась. Знаючи про вимогу закону, мала сама подати у відставку. Чому міністр Кабінету міністрів України нехтує українськими законами?», – написала вона.

Чому цей момент є важливим? Бо у «Зе! Команді» радником є колишній міністр Айварас Абромавичус, який працював в уряді та й досі окрім українського має і литовський паспорт. А позиція пані Венедіктової з цього питання чомусь наразі не відома. Венедіктова є прихильницею святкування 8 березня, який вважає жіночим днем. «Є в ньому щось добре і сентиментальне: всі жіночки від маленької до старенької чекають на свій цьомчик і квіти, а всі чоловіки в єдиному пориві зайняті приємностями для жінок, які їх оточують…», написала вона у Facebook. У питанні мови ця радниця Зеленського не оригінальна: то вона говорить, що мова – «історичний ген народу, його автентичність», то цитує заїжджені фрази про те, що «скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Данило Гетьманцев – економіка, фінанси та оподаткування

Почесний президент, керівник практики банківського і фінансового права юридичної кампанії Jurimex, президент Асоціації податкових радників.
У команді Зеленського його називають експертом з питань оподаткування, публічних фінансів та банківського права. З 2000 року працює в університеті ім. Тараса Шевченка. У 2016 році став членом Європейської асоціації податкових професорів, а з 2018-го входить до складу Академічного комітету Асамблеї Європейської асоціації професорів з податкового права (EATLP), яка була створена у 1999 році і об’єднує більше 350 професорів з усього світу.

Публічні коментарі пана Гетьманцева, як і його колег, вільнішими були тоді, коли він ще не мав стосунку до «Зе! Команди». 8 листопада 2018 року на своїй сторінці у Facebook професор виклав контраверсійні міркування про корупцію. На думку Гетьманцева, боротьба за чесність проти професіоналізму стала національним видом спорту українців. «Низка українських революцій полягає у міфах. Одним з цих міфів є впевненість в тому, що чесний, хай і непрофесійний громадянин нарешті повинен замінити корумпованого, нехай і кваліфікованого покидька», пише він. Слід нагадати, що саме Володимиру Зеленському закидають відсутність компетентності, адже він не має досвіду роботи на керівних державних посадах.
Гетьманцев виступав з підтримкою Андрія Портнова, колишнього соратника Віктора Януковича та ідеолога його судової реформи. Кілька років тому у Facebook Данило вітав рішення суду ЄС, який визнав протиправними всі рішення Ради ЄС про введення міжнародних санкцій проти Андрія Портнова. «Чомусь мені здається, що одним своїм виграшем у суді справедливості ЄС більше в утвердженні ЄС в Україні, ніж вся Генпрокуратура України разом узята», – написав він.

Цікавим виглядає і той факт, що Гетьманцев схвалив рішення суду, який у грудні минулого року поновив Романа Насірова на посаді ДФС України. Наприкінці січня цього року Гетьманцева включили до міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику. «Мабуть, за минулі заслуги», прокоментував він цю новину на своїй сторінці у Facebook. Цікаво, що міжвідомча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Виходить, нинішній представник опозиції погодився давати поради діючому уряду.

Є на сторінці юриста і міркування далекі він податків чи економіки. Він шукає логіку в тому, що клоуни можуть ставати політиками, наводить численні приклади такого переродження.

«Кордонів між шоу і політикою більше не існує. Вони – суть одне… Скепсис деяких щодо його (Зеленського – «Главком») політичного майбутнього розділити не можу. Інша справа, навіщо йому весь цей цирк?», – писав ще у грудні 2018-го на своїй сторінці у Facebook майбутній учасник «Зе! Команди».
Втім пізніше пан Гетьманцев став обережнішим у висловленнях. В одному із постів у соцмережі він радить Володимиру Зеленського узагалі не декларувати віллу, яку виявили у кандидата у президенти журналісти. «Як фахівець можу сказати точно, що якщо вілла на задекларованій компанії (як я зрозумів з новин), а не на ньому безпосередньо, а ще до того ж якщо фірмою володіє він не одноосібно (а з дружиною), таку нерухомість він взагалі декларувати не повинен», – вважає Гетьманцев. Цікаво, що коли ще не був запущений флешмоб про аналізи, Данило Гетьманцев висловлювався за проведення психологічних тестів для кандидатів у президенти. Мовляв, «вони ще ніколи не підводили».

Вікторія Страхова – відповідає за банківську діяльність

Пані Страхова працювала у ПриватБанку на посаді корпоративного секретаря вже після його націоналізації та виступала з підтримкою звіту компанії Kroll, який говорить про виведення коштів з установи його колишніми власниками Ігорем Коломойськийм та Генадієм Боголюбовим.

З ПриватБанку зі скандалом звільняється корпоративний секретар установи Вікторія Страхова. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці. З довгого посту Вікторії слід, що основною причиною її звільнення стали величезне навантаження, з якою їй фізично важко було справлятися. Протягом тижня на своїй сторінці в Facebook колишня співробітниця Приватбанку написала сім історій про ту “довгу ніч”, коли вирішувалася доля Приватбанку, про поведінку колишніх власників, “хитрощі” НБУ та про інші цікаві події.
Фахівець з фінансів Вікторія Страхова працювала корпоративним секретарем націоналізованого Приватбанку з січня 2017 року, а до цього з березня 2016 року брала участь в процесі націоналізації банку з боку Нацради реформ. Влітку 2017 року Вікторія «злила» в мережу подробиці націоналізації банку, звинувачуючи президента і главу НБУ Валерію Гонтареву, нагадує «Капітал». Експерти не раз писали, що серію публікацій Вікторії Страховій замовив колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський, що це нібито допоможе йому в міжнародних судах.
Колишня підлегла міністра фінансів Олександра Данилюка Вікторія Страхова спростувала інформацію про нібито домаганнях міністра до неї. Раніше в мережі було розміщено неправдиве листування Данилюка зі Страховою з якої випливало, що міністр нібито її домагався.

Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку ЗеКоманди

Бізнес-тренер із Запоріжжя, координатор діджитал напрямку «Зе! Команди». Долучився до кампанії Зеленського в кінці 2018 року. Під його керівництвом працює близько 30 людей, які займаються соцмережами. Раніше працював у компанії «Суперлюди». Керівник digital-агентства Smmstudio.
З останні п’ять років не був помічений у політичній діяльності. Але у червні 2014-го на своїй сторінці у Facebook опублікував повідомлення про реєстрацію запорізького осередку політичної партії «5.10» одіозного Балашова. Фьодоров став заступником голови осередку.
Під час Революції гідності прихильників Партії регіонів називав партією рабів.
Слід відзначити позицію Михайла щодо російських соцмереж. Він підтримав заборону ВКонтакте в Україні і вважає, що це тільки допоможе розвиткові українського рекламного ринку.

Олександр Мережко – експерт з питань міжнародних відносин та народовладдя

Доктор юридичних наук, професор. Опікується однією з головних «фішок» команди Зеленського – темою народовладдя та «електронного уряду». Мережко є завідувачем кафедри права Київського національного лінгвістичного університету. Автор понад 140 наукових праць, викладав в університетах США, Польщі, Індії та інших країн. Брав участь у доборі кандидатів на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, проте вибув з конкурсу. Мережею гуляють приклади його дуже контраверсійних статей, датованих ще 2007 роком. Так в одній з них він запевняє, що відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, нанесену Голодомором, має саме Українська держава, в іншій – називає державний статус української мови інструментом репресій щодо російськомовних.

Олег Бондаренко – очолює напрямок екологічної політики

Експерт з питань охорони довкілля, очільник організації «Зелений фонд». Його поява у переліку експертів і радників «Зе! Команди» вже викликала протест серед інших екологів. Фахівці організації «Екологія-право-людина» критикують «Зелений фонд», бо Бондаренка, нібито є кілька підприємств, які ведуть неекологічну діяльність: «Вітчизна-Русь», ТзОВ «Ювелір Промінь», Інвестиційно-будівелька компанія «Ярдо», ТзОВ «Сінтез Технолоджиз», «Схід-Схід», «Шило-Сервіс». Окрім того, заступником Бондаренка нібито є колишній суддя Максим Фролов, який відзначився під час Революції гідності своїми рішеннями проти активістів Автомайдану.

«Зелений фонд» усі обвинувачення спростовує, відповідне звернення організація виклала на своїй сторінці у Facebook. Організація стверджує, що Олег Бондаренко, якому закидають неекологічну діяльність, вірогідно, є просто тезкою голови «Зеленого фонду».

Марина Бардіна – відповідає за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Пані Бардіна була учасничею програми “Молодь змінить Україну” Фонду Богана Гаврилишина у 2015 році, де вивчала місцеве самоврядування Австрії.

Сергій Кальченко – експерт з виборчого законодавства, європейських стандартів у сфері прав людини

Пан Кальченко асоційований партнер юридичної компанії Hillmont Partners, де курує практику Європейського суду з прав людини.

Андрій Герусь – відповідає за напрямки енергетики, ЖКХ та антимонопольне регулювання

Пан Герус колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. наразі керівник Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг. Андрій Герус з 2015 року є виконавчим директором Concorde Capital, яка влітку 2017 брала участь в приватизаційному конкурсі з продажу компанії «Західенерго».

Ряд експертів висловили припущення, що «Конкорд Капітал» брав участь в аукціоні в інтересах групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Сам Андрій Герус є послідовним борцем з формулою «Роттердам +». Він не раз заявляв, що формула впливає на тариф для населення, і у вересні 2016 року подав позов до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування постанови КНРЕКУ від 03.03.2016.

Сергій Бабак – експерт з освіти і науки

Доктор технічних наук та кандидат економічних наук. Консультує Зеленського в питаннях освіти та науки. Керував Науково-технічним центром новітніх технологій НАНУ, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, проректором і радником ректора Університету новітніх технологій. Освітня тема, якою опікується Бабак, стала одним з перших «факапів» Зеленського. Бабак разом з іншим експертом Олександром Чубатенком запевнили кандидата, що цілком ймовірно встановити зарплату вчителям на рівні $4 тис. на місяць. Зеленський прихильно кивав, проте пізніше виявилось, що експерти катастрофічно помилились у розрахунках – в такому разі тільки на зарплату вчителів довелося б витрачати захмарні $21,5 млрд на рік. Піднявся великий галас, у Зеленського були змушені визнати помилку, але Бабак лишився в експертній раді штабу.

Ivanna Kobernik: Стрічка вопрошає, хто такий Сергій Бабак, якого Зеленський на плюсах представив як свого радника з освіти. Ви хіба забули ролик, де команда З обіцяє ЗП вчителям 4т дол за місяць? І що це коштуватиме державі лише 200млн на рік? Так, це озвучує першим інший чоловік, від якого Зекоманда швидко відхрестилася, але в ролику є і Бабак, він підхоплює слова про 4т дол ЗП вчителям і каже дослівно наступне, дивлячись прямо в очі З: «це не фантастика, це абсолютно реально зробити».
Потім штаб кандидата дуже вибачався, що «експерт помилився в прорахунках». Але змушена повідомити, що це не випадковість. Прорахунки – норма для цього «експерта» з освіти. При чому він не гуманітарій, а – увага! Кандидат економічних наук і доктор технічних наук, тобто мав би уважніше ставитись до цифр, правда? Тепер дивимось на фото – це скрін статті Бабака на сайті Українського інституту майбутнього, він і їхній експерт. Подивіться на цифри і ви зрозумієте, що 4т дол ЗП вчителям за 200млн дол на рік – це не випадковість. Він так рахує. Якщо погуглите хлопця – то ще знайдете його статтю про дошкільну освіту, де він закликає скоротити технічний персонал дитсадків (забагато там нянь, прибиральниць, працівники кухні, певно, теж зайві…) Ну і з цієї статті ви зрозумієте, що експерту невідомо, як фінансується дошкільна освіта в Україні – він там кілька разів повторює, що «держава замало виділяє на дошкільну освіту, треба збільшити». (Для не експертів – держава нічого не виділяє на фінансування дошкільної освіти, згідно з бюджетним кодексом це відповідальність місцевоі влади).

Загалом в експерта Бабака є дві статті та одне інтерв’ю – останнє значно старанніше за мене розібрала на предмет грубого дилетантизму Інна Совсун, влучно назвавши «Зелене світло некомпетентності», лінк на нього в коментарях.

ПС У виступі на плюсах «експерту», видно, заборонили використовувати цифри, сказали лиш вивчити кілька речень з чинної концепції НУШ і пару пунктів, вже передбачених чинним Законом «Про освіту» і пару загальних фраз «за все хороше».

Євген Комаровський – радник з медицини

Євген Комаровський став відомий завдяки телебаченню. Зі звичайного лікаря він перетворився на шоумена – гостя і ведучого багатьох передач на ТБ. Він виступає за необхідність реформування системи медицини, проте критикує ту реформу, яку реалізовує нинішній уряд.
У серпні 2018 року доктор Комаровський опинився в центрі скандалу. На одному з телеканалів він висловився, що заради припинення війни на Донбасі готовий поїхати на риболовлю з Путіним і там про все домовитися.

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Козломорді моцкалі можуть іти нахуй як завжди! Путін педофіл ботоксний їх приведе до раю.

  2. У Параши вся команда состоит из свинарчуков и свиноботов . США рулит свинофермой !

    • В паРаші (чи Кацапстані, чи Мокшандії, як не назви – один х..) все населення складається зі свиней та алкашів. І всі вони раби путлєра. А рабів до раю не пускають.

    • Цей ресурс захищає порохакорупціонера навіть встановили фільтри на його прізвище. Бути продажним і кричати про ідеал майдану це так по свинські, дуже сучасно.

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні