Команда Зеленського намагається повернути у прикарпатську резиденцію ”Синьогора” директора-корупціонера (документ)

1

Неодноразово “Судовий репортер” повідомляв про фальсифікацію конкурсу на посаду Керівника Державного управління справами президента України та просуванні командою президента Зеленського своєї людини на цю посаду, передає Правда.іф.

Зокрема, в публікаціях:

Адвоката Корбана вважають “темною конячкою” на конкурс керівника Державного управління справами

Команда Президента Зеленського протягує свого керівника ДУС Борзова, який є фігурантом низики кримінальних проваджень щодо зловживання службовим становищем

13 липня редакція Судового репортера отримала у своє розпорядження ще один підтверджуючий документ про те, що безпосередньо пан Борзов, який є нинішнім очільником Державного управління справами президента України (далі – ДУС), підтримує корупцію в цьому відомстві. Цим документом є звернення колективу ДО “Резиденція “Синьогора”, що в свою чергу входить до складу ДУС.

ДО “Резиденція “Синьогора” знаходиться в Івано-Франківській обл., Богородчанський район., с.Гута. Борзов С.С. призначив на посаду т.в.о. Генерального директора ДО “Резиденція “Синьогора” Капія Ігора Михайловича, який згідно матеріалів Інтернету є корупціонером і злодієм, який у 2016 році займав посаду генерального директора, і був звільнений за корупцію Куциком І.М. Стаття в інтернеті є і датована 2016 роком:

Корупція в резиденції “Синьогора”: хто привласнює державні кошти та “розбазарює” майно?

Під час розмови з представниками колективу ДО “Резиденція “Синьогора” вони зазначили, що Борзов С.С. знову призначив Капія І.М. не інакше як з метою красти державні кошти. Вони телефонували Борзову С.С. з приводу призначення ним корупціонера, але Борзов С.С ніяк не відреагував, тому що Борзов С.С і Капій І.М знову хочуть привласнювати державні кошти.

З приводу допомоги в боротьбі з корупціонером Борзовим та Капієм колектив ДО “Резиденція “Синьогора” звернувся за допомогою до адвоката Олексія Шевчука, який був одним із лідерів конкурсу на посаду Керівника ДУС і мав всі шанси обійняти цю посаду, якби конкурс проходив чесно.

Олексій Шевчук в публікації Ліга Сміху замість конкурсу на керівника ДУС, злочин комісії та Борзова, та оскарження указу Президента детально розповів про те, як проходив конкурс, вказав на всі порушення і заявив, що звернеться до правоохоронних органів із заявою про відкриття кримінальних проваджень щодо членів комісії та Борзова, які фальсифікували конкурс та до НАЗК щодо перевірки Борзова та його “фунтів-помічників” та до суду з приводу оскарження розпорядження президента про призначення конкурсу.

Також Олексій Шевчук записав відеозвернення до президента України Зеленського Шевчук обратился к Зеленскому по конкурсу в ДУСе | Страна.ua  де вказав на порушення під час конкурсу і попросив президента особисто розібратись з цим питанням і вигнати корупціонерів так, як він це зробив у місті Бориспіль. Але реакції від президента не послідувало, що вчергове доводить, що корупціонер пан Борзов це їх ставленик і звільняти його не збираються.

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Україна-останній оплот корупції!