Контрольний матч: «Прикарпаття» переграло «Хуст»

10 лютого івано-франківська команда провела свій другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняної частини сезону.

Матч з першоліговим “Хустом” відбувся на штучному полі стадіону смт. Вишково.

На 18-й хвилині Василь Француз зумів відкрити рахунок у цій грі. У другому таймі у воротах дебютантів Першої ліги побувало ще два м’ячі: спершу відзначився Василь Цюцюра, а за кілька хвилин Володимир Рудюк встановив остаточний підсумок матчу – 0:3 на користь “Прикарпаття-ЗСУ”.

Відзначимо, що цей спаринг “зелено-жовті” провели фактично двома різними складами, перевіривши у справі кількох потенційних новачків. Другий навчально-тренувальний збір на Закарпатті івано-франківці завершать 17 лютого контрольним матчем з “Агробізнесом”.

Контрольний матч
ФК «Хуст» – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:3 (0:1)
Голи
: Француз (18), Цюцюра (53), Рудюк (59)

Прикарпаття (1 тайм): гнп – Шинкаренко, Швець, Француз, Титов, Михальчук, Романов, Сьомка, Дмитрук, Барчук, Хома.
Прикарпаття (2 тайм): Барасюк – Радульський, Болденков, Демків, Попчук, Геник, Рудюк, Бучакчийський, Цюцюра + 2 гнп.