Корисні поради щодо вибору сонячних панелей
Диван на коліщатках в темній вітальні

Корисні поради щодо вибору сонячних панелей

Автор: Ігор Василик
16/08/2023 14:38
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Останнім часом дедалі більше власників приватних будинків намагаються знайти автономне джерело електрики. Це дозволяє значно заощадити споживання енергії, а також не залежати від держави. У цьому випадку оптимальним варіантом будуть сонячні панелі купити в Україні які ви зможете в інтернет-магазині ONE-CLICK. Такі модулі перетворюють сонячне світло на електрику, відрізняються екологічністю та тривалим терміном служби. При цьому важливо з усією відповідальністю підійти до вибору панелей.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Різновиди сонячних панелей

Практично всі фотоелектричні модулі виготовляють із кремнію, проте останнім часом з’являються вироби з деселеніду галію-меді-індії та телуриду кадмію. Що стосується конструктивних особливостей панелей, вони поділяються на три типи:

  • монокристалічні;
  • полікристалічні;
  • тонкоплівкові.

Монокристалічні модифікації виробляють з одного кремнієвого кристала. Такі панелі відрізняються високим ККД та довговічністю. Полікристалічні пристрої включають безліч кристалів. Через це їхній коефіцієнт корисної дії дещо просідає, а деградація структури відбувається швидше. При цьому полікристалічні моделі набагато дешевші за монокристалічні варіанти.

Тонкоплівкові або морфні конструкції – це найдешевший вид пристроїв з найменшим вмістом кремнію. Єдина перевага полягає в тому, що вони краще поглинають розсіяне світло, тому можуть виробляти енергію навіть під час хмарності.

Критерії вибору фотоелектричних модулів

Перед покупкою сонячних панелей звертайте увагу на такі нюанси:

  • виробник – віддавайте перевагу відомим брендам, на чию продукцію можна знайти відгуки у мережі;
  • толеранс – це показник різниці між паспортними даними та реальною потужністю модулів (він має бути позитивним або нульовим);
  • температурний коефіцієнт – відображає падіння потужності у разі підвищення температури повітря;
  • коефіцієнт корисної дії – чим він вищий, тим краще.

Також варто враховувати заявлений термін служби конструкцій та гарантії якості, що має становити не менше 25 років.