-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Кожен лікар несе персональну відповідальність: в ТЦК розповіли про роботу ВЛК на Прикарпатті

-Реклама-spot_img
spot_img

Серед населення існує велика недовіра до роботи військово-лікарської комісії. Зокрема, й через виявлені факти корупції.

Окрім того, з початку року опублікували декілька офіційних інформаційних повідомлень про людей, які померли у навчальних центрах, зокрема, від серцевих нападів. Це ще більше підриває довіру саме до роботи військово-лікарських комісій.

Як оцінює якість роботи ВЛК на Прикарпатті, “Західному кур’єру” розповів виконувач обов’язків заступника начальника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки, підполковник Андрій Мороз.

“ВЛК не підпорядковується територіальним центрам комплектування. Це незалежний орган.

На Прикарпатті ВЛК працює планово, і я певний, що таких випадків, коли комусь якийсь діагноз не внесли у висновок, немає. Кожен лікар несе за це персональну відповідальність. 

Інша справа, що люди самі собі ставлять діагнози типу «спина болить», які нічим, крім слів, не підкріплені”, — каже підполковник.

З його слів, якщо людина має певні діагнози, то при прибутті на ВЛК вона має мати при собі медичні документи, які ці діагнози підтверджують — обстеження, виписки з медзакладів.

- РЕКЛАМА-

Крім того, додає Мороз, всі обстеження можна пройти на базі обласної лікарні. Якщо лікар ВЛК має сумнів щодо тої чи іншої патології військовозобов’язаного, він ці обстеження обов’язково призначає.

“Всі ці речі враховують. Після ВЛК, особа проходить повторний огляд у нас в ОТЦК і СП.

Військовозобов’язаних оглядає начальник медичної служби, начальник служби морально-психологічного забезпечення. Ми також дивимось висновок ВЛК, і якщо маємо сумнів, то проводимо дообстеження.

Далі військовозобов’язаний проходить медогляд також на базі навчального центру. Тобто, аж три етапи. Тому такого, що в людина є діагноз і його не «помітили» бути не може. Бо це різні структури і різні лікарі.

Інша справа, що люди, які мають навіть хронічні хвороби, також можуть бути придатними до служби, але, звісно, не на передовій. Їх призначають на тилові посади, ремонтні підрозділи.

Кожен випадок розглядають індивідуально, і людині знаходять підрозділ і посаду, де вона буде на своєму місці”, — наголошує Андрій Мороз.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні