0.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Суспільство Кожною 5-ою багатоповерхівкою Франківська опікується ОСББ

Кожною 5-ою багатоповерхівкою Франківська опікується ОСББ

В середньому 40 об’єднань власників житла щороку реєструють в Івано-Франківську. Комунальники закликають не зволікатити тих, хто ще роздумує, як управляти власною оселею у міському житловому фонді. Адже вигоди від ОСББ очевидні. Їх організаційне оформлення не потребує великих зусиль. Нині в Івано-Франківську уже діють понад три сотні об”єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Консультації, навчання та часткове фінансування. Раніше міська рада ухвалила відповідну програму розвитку ОСББ в Івано-Франківську. Передбачене співфінансування різноманітних проектів утримування та експлуатації житла. Плюс внески співвласників. Це дозволяє здійснювати відповідні роботи з благоустрою будинків та прилеглої території.

Заохочує функціонування ОСББ і держава. Серед найпопулярніших нині програми “Теплі кредити” та “Енергоаудит”. Згідно із ними, ОСББ відшкодовують частина вартості робіт чи матеріалів, виготовлення проектно-кошторисної документації. В Івано-Франківську задля координації усіх місцевих ОСББ торік створено Асоціацію об”єднання співвласників.

Детальніше дивіться у сюжеті: ТРК ВЕЖА

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!