15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна FB Крига на водоймах області наразі ще є небезпечною

Крига на водоймах області наразі ще є небезпечною

8 січня 2020 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 3 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 3,0 до 6,0 см. і є небезпечний. Не допущено на небезпечний тонкий лід 7 громадян, з ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 5 любителями моржування та 2 рибалками.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 3,0 до 6,0 см. і є небезпечний. Не допущено на небезпечний тонкий лід 6 дітей (вік 10-14 років), які були без нагляду дорослих та 4 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей  відправлено з території водойми.

8 січня 2020 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!