-1.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 1 Квітня, 2020
Головна Не визначене Куди українці найчастіше подорожували у 2018 році
Реклама: Прованс

Куди українці найчастіше подорожували у 2018 році

Кількість українських туристів збільшилась на 6% у 2018 році, у порівнянні з 2017 роком

Подрожі

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет і Туреччина – країни, у яких найчастіше подорожували українці.

Відмічається попит і збільшення поїздок до Німеччини (+165 тисяч), Італії (+125 тисяч), Іспанії (+50 тисяч), Греції та Данії (+30 тисяч), Австрії та Кіпру (по +25 тисяч), Латвії (+20 тисяч), Болгарії та Чехії (по +15 тисяч), Естонії та Швейцарії (по +10 тисяч), – йдеться в повідомленні.

За даними Держприкордонслужби, зростання подорожей за кордон в українців пов’язане із запровадженням безвізу з країнами ЄС та спрощенням прикордонних формальностей.

Нагадаємо, 6 квітня 2017 року рішення про спрощення візового режиму між Україною та Євросоюзом підтримали депутати Європарламенту. 26 квітня очікувалося голосування у Комітеті постійних представників. У випадку позитивного голосування документ мав підписати Президент ЄС Дональд Туск та глава держави, яка головує в Євросоюзі (у першому півріччі 2017 – Мальта). Після цього документ опублікували в офіційному бюлетені ЄС, чинності він набрав через 20 днів.

Джерело

2 КОМЕНТАРІ

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!