fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 23 Січня, 2020
Головна Суспільство Курсанти та студенти практикуватимуться у підрозділах поліції Прикарпаття

Курсанти та студенти практикуватимуться у підрозділах поліції Прикарпаття

Цього разу навчатися азів професії безпосередньо у робочому процесі будуть курсанти і студенти Прикарпатського факультету НАВС, а також студенти Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія”.

13 січня, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася зустріч керівництва поліції з курсантами другого, третього та четвертого курсів Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ та студентів Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія”, які прибули на проходження практики та стажування в підрозділах поліції області.

Для курсантів другого та третього курсів НАВС, а також студентів юридичного інституту Національного університету навчальна практика запланована до 16 лютого, а для курсантів четвертого курсу – чотири місяці стажування на посадах слідчих, оперуповноважених та дільничних офіцерів поліції.

Начальник УКЗ ГУНП в Івано-Франківській області майор поліції Андрій Бондюк провів цільовий інструктаж за напрямками діяльності та наголосив, що за кожним буде закріплений досвідчений працівник поліції, який буде надавати відповідальну роботу та практичну допомогу курсантам та студентам, інформують у пресслужбі поліції області.

Також прозвучали й певні застереження, зокрема щодо обов’язкового дотримання дисципліни і законності під час служби.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Кожною 5-ою багатоповерхівкою Франківська опікується ОСББ

0
В середньому 40 об'єднань власників житла щороку реєструють в Івано-Франківську. Комунальники закликають не зволікатити тих, хто ще роздумує, як управляти...
×

Вподобайте нас у Facebook