14 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 2 Червня, 2020
Головна Влада До Ланчинської об'єднаної громади приєднаються ще три села

До Ланчинської об’єднаної громади приєднаються ще три села

Ще одна громада Прикарпаття отримала позитивний висновок про приєднання сільської ради в межах перспективного плану. 10 серпня розпорядженням голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука затверджено позитивний висновок щодо добровільного приєднання Середньомайданської сільської ради до Ланчинської ОТГ Надвірнянського району.

Результат пошуку зображень за запитом "ланчинська отг"

Згідно наданого висновку, рішення про добровільне приєднання сіл Середній Майдан, Вишнівці та Глинки Середньомайданської сільської ради Надвірнянського району до Ланчинської селищної ОТГ відповідають Конституції та законам України.

Нагадаємо, згідно Перспективного плану формування територій об’єднаних громад Івано-Франківської області Середньомайданська сільська рада мала увійти до Ланчинської громади. Проте, минулого року в процесі створення громади ця сільська рада не надала згоди, каже радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей, який супроводжував процес об’єднання громади. А за рік, побачивши досягнення та успіхи молодої громади, мешканці змінили думку і виявили бажання добровільно приєднатись до Ланчинської ОТГ.

«Процес приєднання громад до ОТГ в межах перспективного плану набирає обертів. Середньомайданська сільська рада своїм рішенням приєднатись до Ланчинської ОТГ показує правильність реформи децентралізації. Минулого року мешканці вагались, але громада побачила зміни за той короткий час. Минуло лише 7 місяців з моменту як Ланчинська ОТГ перейшла на прямі міжбюджетні відносини, а їм вдалось досягнути помітних результатів», – наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Максим Чопей.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Калуські амбулаторії отримали нові автомобілі

Калуські амбулаторії отримали нові автомобілі

0
28 травня відбулася передача автомобілів Renault Duster, які призначені для обслуговування та надання медичної допомоги жителям сіл Калуського району. Про це повідомили...
close-link