-1.6 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Здоров'я Лазерна епіляція: що потрібно знати, щоб не нашкодити собі
Реклама: Прованс

Лазерна епіляція: що потрібно знати, щоб не нашкодити собі

Останнім часом багато дівчат вдається до лазерної епіляції, яка ефективно видаляє волосся на тілі. Якщо ви вибираєте між голінням ніг, восковою і механічною епіляцією, то краще всього вибрати лазерну. Але перед тим, як зважитися на таку тривалу процедуру, варто дізнатися про неї всі нюанси.

Для початку трохи про роботу цієї епіляції. Волоски видаляються лазером, який діє вибірково на волосинку і її корінь. Таким чином концентрований промінь світла не зрізає волосся, а вбиває його. Саме тому в тому місці нічого рости не буде.

У косметології FINE LINE застосовують новітні технології лазерної епіляції. Наші фахівці використовують александритовий лазер, тому що він орієнтований на будь-яку структуру і щільність волосся. Процедура проходить швидко і комфортно, поверхня шкіри не пошкоджується, а результат не змушує себе довго чекати. Всього 4-6 процедур для гладкої шкіри, і рідкісні випадки підтримки результату – 1 раз в 4-6 місяців. Сама ж процедура триває від 15 хвилин до години, залежно від інтенсивності росту волосся і вибраної частини тіла.

Засмагати до і після процедури не бажано, так як лазер діє на пігмент, а якщо ваша шкіра буде темною, йому складно буде виділити колір волоска. Осінь-зима найкращий час для початку процедури, адже немає ризику засмагнути. У солярії теж можна отримати опік.

Лазерна епіляція для чоловіків. Гладка шкіра без подразнення і щоденного гоління — давно не виняток з правил для чоловіків. Лазерна епіляція можлива будь-яких зон у чоловіків: особа, пахви, груди, спина, інтимна зона. Винятків немає.

До переваг лазерної епіляції можна додати ще й те, що вона усуває проблему врослого волосся і вирівнює саму шкіру, покращуючи мікрорельєф і прибираючи рубці і посттравматичну пігментацію.

Зараз у косметології FINELINE діють знижки на лазерну епіляцію. Отримуй – 20% на процедуру при записі через сайт. https://fineline.if.ua/

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпатські рятувальники пильнують порушників карантину, які приходять розважатися до водойм

Прикарпатські рятувальники пильнують порушників карантину, які приходять розважатися до водойм

0
30 березня 2020 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд моточовном. Проведено профілактичну бесіду щодо...