10 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Здоров'я Лікар швидкої, якого поліція спіймала п’яним з колегами, написав заяву на звільнення

Лікар швидкої, якого поліція спіймала п’яним з колегами, написав заяву на звільнення

Головний лікар комунального закладу “Івано-Франківська станція швидкої медичної допомоги” Ігор Ковалюк у розмові із журналістом Галки прокоментував ситуацію. Він зазначив, що розпочато службове розслідування, також дали запит у поліцію і  наркодиспансер.

Пов’язане зображення

“Потрібен час, щоб зібрати документи, об’єктивні дані з поліції. Якщо підтвердяться факти – то по статті звільнимо з роботи”, – обіцяє Ігор Ковалюк.

Також він зазначив, що один з лікарів вже написав заяву на звільнення за власним бажанням, проте якщо факти алкогольного сп’яніння на роботі підвердяться – то йому не дозволять піти за власним бажанням.

“Якщо факти підвердяться – то не дозволю, аби пішов за власним бажанням. Хочу, аби люди знали що він за “доктор””, – каже Ковалюк.

Ковалюк додав, що вранці перед виходом на роботу працівники були тверезими. Він додав, що водій і медики своєї провини не визнають  – вважають, що драгер помилився.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ українських Карпат

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ...

0
Попри свою вiдмiннiсть вiд решти українцiв, навiть найближчих сусiдiв, образ карпатця яскраво символiзує Україну – як і образ козака з пiвденних степів,...