-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Майора поліції з Галицького райвідділку упіймали на браконьєрстві: фоторепортаж

-Реклама-spot_img
spot_img

Про це повідомляється на офіційній сторінці Івано-Франківського рибоохоронного патруля в соціальній мережі Фейсбук, повідомляє своїх читачів інформаційний ресурс Правда іф:

11 квітня 2020 року працівниками Управління Держагенства рибного господарства у Івано-Франківській області спільно з громадськістю Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” здійснено рибоохоронний рейд на річці Лімниця поблизу
с. Шевченкове Блюдниківської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області.

Під час патрулювання території, що входить до території ПЗФ (Галицький національний природний парк), рибпатрульними близько 20 години виявлено незаконний вилов групою осіб. Через годину, після того, як незаконні знаряддя лову та риба були завантажені в автомобіль, цих осіб зупинили рибпатрульні. При перевірці багажника автомобіля виявлено гумовий човен з веслами, поліетиленові мішки із забороненими знаряддями лову загальною довжиною 175 метрів – 5 од. ліскових сіток довжиною 35 м, висотою 1,4 м, вічко 45 мм. В одній із сіток виявлено 102 екземпляри риби підуст загальною вагою 33 кг.

- РЕКЛАМА-

Державними інспекторами рибоохоронного патруля на місце викликані працівники Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області. Поліцейськими встановлено, що один із трьох громадян – оперуповноважений майор Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області.

За даним інцидентом поліцією ведуться слідчі дії. Заборонені сіткоснастеві знаряддя лову, човен з веслами та риба вилучені працівники Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області, вилучені біоресурси передані на відповідальне зберігання начальнику Івано-Франківського рибоохоронного патруля Любомиру Стрембіцькому.

Довідкова інформація:
Згідно Додатку 7 до постанови Кабінету Міністрів України від
24 липня 2013 р. № 541 “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд”, такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування чи знищення об’єктів тваринного світу, пошкодження або знищення їх жител та споруд, місць перебування і розмноження», збитки за один екземпляр підусти, виловленої на території природно-заповідного фонду, становить 602 грн. Завдані браконьєрами збитки становлять 61 404 грн.

Нагадаємо, що На Прикарпатті упіймали чотирьох інспекторів рибохорони, які займалися браконьєрством – керівник ДЕК: фото та відео

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні