Іван Деренько пригадує, що свій блог почав вести на Великодню пʼятницю весною 2019 року. Тоді в соціальній мережі Facebook він показав людям перший мангал.
Відтоді число читачів на сторінці Майстрів Деренько значно збільшилась, як і кількість виробів, які виготовляє чоловік та його сімʼя. Головне правило прикарпатця — щирість та відкритість. А його привітання «Всім добра та здоровлячка» вже стало впізнаваним з перших звуків, пише Місто.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Наразі прикарпатець має в своєму асортименті дуже багато цікавих речей. Починаючи від дощечок, менажниць, підставок та серветниць, до великих й переносних мангалів та образів. Все вигадував з любовʼю та уважністю, щоб людям було зручно й приємно користуватися.
«Зараз настав сезон шітківниць та соковижималок, які я ледь встигаю виробляти. На них тепер дуже великий попит, а рук, щоб це все зробити — нема, — розповідає чоловік.
Майстер каже, що дуже любить свою роботу, проте інколи йому необхідна підмога.
«Важко знайти толкову людину, яка б в тому розумілася. Столяра немає, тому роблю все своїми руками від ранку до вечора. Взагалі «Майстри Деренько» — це сімейна справа. Мої діти мені допомагають і ми трохи розділили обовʼязки. Дочка Вероніка любила роботу з деревом, сама спроектувала багато виробів. Віталік робить мангали, соковижималки і переважно все, що повʼязане з металом, — ділиться чоловік.
Майстер вже встиг запатентувати та отримати документи на сім власних виробів.
«Це наше імʼя, ми несемо відповідальність за те, що виготовляємо. Бо вже були випадки, коли шахраї представлялися нами і присилали людям відвертий непотріб. Стараємось відстежувати такі випадки та повідомляти тих недобросовісних продавців про відповідальність, щоб люди не потрапляли до них на гачок, — каже Іван Деренько.
Окрім того, що чоловік багато працює над замовленнями, разом з дружиною стараються якомога частіше втішати своїх підписників новими відео у соціальних мережах.
Його дружина, пані Оксана, каже, що в чоловіка є своє бачення кадру під яке потрібно підлаштовуватись, але переважно знімають все з першого разу. Дружина все знімає, а чоловік самотужки навчився монтувати. Публікують так, як виходить, бо люди люблять живі емоції. Тому й стараються знімати багато цікавого зі свого життя.
Одне з найпопулярніших відео набрало понад три мільйони переглядів в Instagram. Проте чоловік зізнається, що все ж йому більш до вподоби робота з деревом. Це його справа для душі.
Ще більшої популярності блог пана Деренька набрав після того, як він врятував маленьку косулю. Відтоді маленька красуня вже виросла і має чималу компанію. Пан Іван ретельно вивчив правила утримання диких тварин і облаштував для них чудові умови, де ті будуть в повній безпеці та зможуть відновитися.
За цей час до чоловіка телефонували чимало людей, які хотіли придбати собі тварин, але він наголошує, що не продасть їх в жодному випадку, а буде доглядати та дбати про них. Майстер вкладає в цих тварин свою душу, а ті, відчуваючи таку велику любов, відповідають йому взаємністю.
Дуже часто люди хочуть приїхати в гості, відвідати майстра, побачити його особисто, а також побачитись з косулями. Часом люди телефонують навіть з інших країн, щоб поговорити з ним та подякувати за позитивні емоції, які отримують від перегляду його відео.
Добродій каже, що наразі йому хочеться лише працювати й працювати, тільки було б здоровʼя.
«Хочеться тішити людей, приносити їм радість та робити приємно. Хотілося б розширити територію біля козочок, щоб вони мали ще більше місця для вигулу. Хоч це і дорога справа, але добра, тому грошей на це я не шкодую. Мене дуже тішить, коли люди дзвонять та дякують. Розповідають, що за казочками кожного дня слідкують їхні рідні, діти, онуки. Багато хто хотів допомогти фінансово. Думаю, якби я дав номер карти, щоб люди допомогли грошима на розширення вольєра, то кошти зібралися б дуже швидко. Але це наразі не на часі, нашим хлопцям гроші набагато необхідніші. Тому справляємось своїми силами, — наголошує чоловік.
Загалом чоловік дуже багато допомагає військовим. Коли були більші продажі, то стабільно 15% вони відкладали на допомогу воїнам. Зараз продажі трохи впали, але стабільно по 8% від кожного виробу ми спрямовуємо на допомогу захисникам.
Окрім того, чоловік виготовив близько 7 тисяч саперських лопаток, які сам спроектував та запатентував. Половина з них була передана військовим безплатно.
Також чоловік долучається до багатьох благодійних аукціонів, мета яких зібрати кошти на потреби Героїв.
Додаткові фото: