-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Майже 30 інноваційних дронів щомісяця виготовляють та відправляють на фронт прикарпатські інженери

-Реклама-spot_img
spot_img

Дрони розроблені спеціально для бойових завдань. Можуть бути як розвідувальні, так і розвідувально-ударні. Перевагами є дальність польоту, час польоту, та вага, яку може підняти дрон.

Інноваційні дрони для ЗСУ з перших днів повномасштабної війни створюють у Надвірнянській громаді, інформує РАІ.

Із кожних 10-ти літаючих апаратів два розробники передають бійцям безкоштовно. Засновником виробництва унікальних «пташок» є грузин Ілля Колити. Каже взявся за це, щоб допомогти українським захисникам боротися з російськими окупантами.

Завдяки потужному передавачу відеосигналу дрон здійснює передачу відео на дистанції від 10-ти до 30-ти кілометрів. Приймає його наземна станція. Наразі, кажуть розробники, переходять на виготовлення гексокоптерів.

- РЕКЛАМА-

Робити літаючі безпілотні апарати кращими, каже директор виробництва, допомагають самі ж військові. Також на етапах розробки проєкту враховують умови фронту та проводяться тестування на спеціально облаштованих полігонах. В підсумку ці дрони в рази кращі за ті, що приходять з-за кордону.

Завдяки цьому вороги не мають змоги отримати дані про маршрут польоту дрона чи позиції наших військових.

До виробництва кожного дрона тут індивідуальний підхід і майже жоден з них не повторюється. Активною нині є робота розробників і в напрямку радіоелектронної боротьби.

Так, щодня працюючи над удосконаленням своїх «пташок», нині розробники створюють антену, яка дозволить убезпечити оператора, адже керувати дроном він зможе навіть із підвалу. 

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні