fbpx
4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 28 Січня, 2020
Головна FB Майже 30 років на посаді: пенсіонер Котурбаш усіма способами намагається втриматись...

Майже 30 років на посаді: пенсіонер Котурбаш усіма способами намагається втриматись у кріслі головного лікаря ОДКЛ

Медики Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні виступають за зміну керівництва. Радислава Котурбаша, який є Головним лікарем з 1991 року, хочуть відправити на заслужену пенсію, а на його місце привести нового демократичного начальника.

Аби вибори пройшли чесно, сьогодні спробували обрати трьох представників трудового колективу. Ті б мали стежили за прозорістю конкурсу. Проте, за словами дитячого анестезіолога Наталії Митник, збори важко було назвати прозорими. Голова засідання Ярослав Криштафович не дозволив голосувати таємно. Трьох представників колективу обрали, але їх і так активно висував нинішній Головний лікар Котурбаш, пише БРІЗ.

“Медики хочуть зміни керівництва, але відкрито заявляти про це бояться. Нам одразу сказали, якщо голосування буде таємним, то результати будуть прозорими”. 

Наразі у лікарні відкрито відстоює права працівників анестезіолог Уляна Дубініна. Вона наголошує, що у закладі десятиліттями панує авторитарне керівництво, а працівників тримають у покорі, погрожуючи звільненням та невиплатою надбавок.
За словами медика, через активну діяльність її навіть намагались оббрехати: “Близько місяця тому на сайті лікарні від імені ніби то колишньої працівниці з’явилось чимало брехні. Були навіть звинувачення у співпраці з окупантами”. 

Сам Котурбаш відмовляється давати коментарі без офіційного запиту від редакції, посилаючись на внутрішній розпорядок.
“Вам би було приємно, якби до вашої хати прийшли без попередження?” – прокоментував головний лікар сьогоднішній візит журналістки БРІЗ у медичний заклад. 

Нагадаємо, у 2018 році керівництво ОДКЛ відмовлялось виплачувати індексації до зарплати персоналу відділення інтенсивної терапії за 2015-2016 роки. Свої права лікарі відстоювали у суді.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
1 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
3 Коментар авторів
SergeuГістьАлхім Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Алхім
Гість
Алхім

Він приватизував лікарню?За відвідування профільного лікаря без направлення з району 100 грн в реєстратурі беруть.Що за бардак?На що дивиться п.Шмигаль?Подання і нехай іде чмо старе грітись вдома,а не керувати

Гість
Гість
Гість

кожна професія заслуговує на повагу а особливо лікаря але не розумію у чому проблема шановний котурбаш відпрацював 30 років і напевне вже втомився і необхідно подякувати і з почестями відправити на відпочинок а не вислуховувати про побори у лікарні якшо він такий хороший спеціаліст порядний чоловік то обовязково відкриє свою сучасну лікарню і буде мати безліч вдячних пацієнтів чи ми щось напевно як завжди не знаємо або не розуміємо чому він не може залишити свою посаду то розкажіть громаді

Sergeu
Гість
Sergeu

Ser

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Тисменичанам дозволили долучитись до Івано-Франківської ОТГ

0
У понеділок, 27 січня відбулось засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня в області....
×

Вподобайте нас у Facebook