fbpx
2 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 23 Січня, 2020
Головна Влада Марцінків послідовно “дотискає” приєднання двох приміських сіл

Марцінків послідовно “дотискає” приєднання двох приміських сіл

Села Підлужжя і Черніїв за крок до об’єднання з Івано-Франківськом. На засіданні сесії міської ради, яке заплановане на 16 серпня, планують дати дозвіл на приєднання до обласного центру вказаних населених пунктів.

Результат пошуку зображень за запитом "марцінків підлужжя"

Про це йшлося на засідання виконкому 14 серпня, передає “Галка“.

Як відомо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків практикує мандрівки приміськими селами, шукаючи шляхи порозуміння з мешканцями. У населених пунктах проводяться міні-свята, а з міського бюджету виділяються кошти на допомогу сільським радам.

Також за ініціативи мера, який жаліється на проблеми з наповненням міської скарбниці, фінансуються церкви у переліку приміських сіл.

До слова, Черніїв одним з перших зголосився на приєднання до обласного центру. Туди вже встигли запустити комунальний маршрут.

Як повідомлялося раніше, з Івано-Франківськом може об’єднатися Тисмениця, а також селами Вовчинець, Угорники, Микитинці, Крихівці, Хриплин, Угринів, Узин, Березівка, Добровляни, Загвіздя, Колодіївка, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Рибне, Черніїв, Чукалівка, Драгомирчани, Лисець, Старий Лисець, Радча.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook