Очільник громади Руслан Марцінків разом зі своїми заступниками та комунальниками вирушив із перевіркою на вулицю Хоткевича.
Далі – через Паркову та Молодіжну вийшли до навчально-реабілітаційного центру та закладу дошкільної освіти «Карпатська казка», пише Правда.іф з посиланням на сторінку Руслана Марцінківа.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Директор садка Андрій Мачишин розповів, у садку наразі виховуються майже два сотні діток.
За програмою НЕФКО будівлю садочка утеплили, замінили старі вікна на металопластикові, а також встановили рекуператори. Та якщо стіни будинку виглядають сучасно, то дах потребує ремонту. Стара черепиця тут «служить» ще з початку 80-х років, а тому його необхідно замінити.
«Є проблеми з цією черепицею. Частково замінюємо на ту, що є в наявності в нас. Але в загальному ми дуже просимо, щоби звернути увагу на дах, і з часом, поступово, можливо, частинами його замінювати. Садочок запущений в 1982 році, вже більше 40-ка років. Тому десь ресурс черепиці, яка встановлена, вже використаний, і потребує заміни», – пояснює директор ЗДО №27 «Карпатська казка» Андрій Мачишин.
Далі інспекція вирушила у бік вулиць Надвірнянської, Кисілевської та Герцена. Після зими одразу «вилізли» проблеми, які не встигли доробити комунальники. До того ж, коли зійшов сніг, утворилися ями на дорогах, а біля смітників багато бруду.
Директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак запевнив, усі доручення виконають. Адже всі роботи є традиційними, які комунальники проводять навесні.
«Записали ми багато дрібних доручень: десь підщебенити дорогу (як на вулиці Надвірнянській – до смітників), десь зробити ямкові ремонти, десь розкопка просіла після зими, треба буде поправити, десь смітники. Тобто такі поточні роботи, які ми сьогодні можемо робити, і силами наших комунальних підприємств, силами наших працівників стараємося це все виконувати. Ми не ставимо дедлайни до Великодня чи до іншого свята. Ми стараємося оперативно, що можемо зробити нашими силами, в межах тих коштів і в межах тих можливостей, які маємо під час воєнного стану, ми це обов’язково робимо і стараємося робити оперативно», – зазначає директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.
Потреб є багато, однак через воєнний стан, капітально ремонтувати дороги чи об’єкти у місті не можуть, каже Руслан Марцінків. Головна мета на сьогодні – це перемога. Однак про комфорт для мешканців та наших захисників, які повертаються до Івано-Франківська, забувати також не варто. А тому дрібні ремонти у місті необхідні.
«Бачимо, що далі треба продовжувати роботи щодо облаштування особливо для дітей з особливими потребами. Також подивилися такі реальні проблеми – це ямковість. Треба десь залатати ями, особливо біля навчальних закладів, десь підщебенити. В умовах війни тільки поточний ремонт, якісь невеличкі такі речі, які необхідно зробити. Бо місто повинно бути доглянутим, потрібно вивозити сміття, щоб місто було акуратним, чистим, де люди можуть проживати, де можуть наші хлопці повертатися в нормальні умови проживання. Тому дякуємо комунальникам, працюємо далі. Все буде добре», – резюмував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
До Великодня залишається менше двох місяців. Стільки часу є в комунальників, щоби причепурити місто до свят.