2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна FB Марцінків вимагає від Смушака "кров'ю заприсягтися", що для завершення благоустрою міського озера...

Марцінків вимагає від Смушака “кров’ю заприсягтися”, що для завершення благоустрою міського озера вистачить 34 млн гривень

Вчора виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради заслухав звіт директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака.

Смушак розповів про роботу департаменту за 2019 рік та повідомив, зокрема, що для завершення робіт з реконструкції інфраструктури на міському озері не вистачає 34 мільйонів гривень, пише КУРС.

За його словами, довкола озера уже зроблено велодоріжку, пішохідну зону, встановлено освітлення, облаштовано станцію моржів та скейт-парк. В роботі центральний пірс, малі пірси і сходи, станція човнів. Також у процесі встановлення лавок, урн та озеленення.

Міський голова Руслан Марцінків перепитав Смушака, чи справді вистачить 34 млн грн на завершення всіх робіт. Коли Смушак запевнив, що вистачить, Марцінків навіщось запропонував підлеглому “кров’ю заприсягтися”.

Також Марцінків доручив Руслану Терешку, директору комунального Локомотиворемонтного заводу, виготовити сто лавок для департаменту Смушака та паркани для шкіл: “Баняк ніби зробив, то добре”, – сказав Марцінків, маючи на увазі казан, у якому у Франківську недавно зварили рекордну кількість баношу. 

Врешті міський голова оцінив роботу Смушака і комунального департаменту на “п’ять з мінусом”. 

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Канєшна шо вистачить! І на благоустрій озера! І на нову машину, квартиру, дачу …

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!