7.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Економіка Майже на 1,9 млн гривень порушень митних правил виявлено Івано-Франківською митницею ДФС

Майже на 1,9 млн гривень порушень митних правил виявлено Івано-Франківською митницею ДФС

За три місяці поточного року митники Прикарпаття порушили 65 адміністративних справ  про порушення митних правил на суму майже 1,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року вартість предметів правопорушення збільшилася на 76 відсотків. Сума вилучених предметів за даними справами склала 519,6 тис гривень. Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.
Результат пошуку зображень за запитом "Майже на 1,9 млн гривень порушень митних правил виявлено Івано-Франківською митницею ДФС"
Із загальної кількості адміністративних порушень в повному обсязі розглянуто 55 справ, за результатами яких накладено 1,3 млн грн штрафів.
Також, за три місяці працівники митниці направили до митних органів іноземних держав 13 запитів для встановлення автентичності документів. За результатами отриманих відповідей складено 11 протоколів про порушення митних правил за ознаками ст.483 Митного кодексу України на суму 1,8 млн гривень. Основними предметами правопорушення склали дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митним органам документів з ознаками підробки.
Нагадаємо, відповідно до статті 462 Митного кодексу України, за вчинення суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності протиправних, умисних дій, з необережності, чи бездіяльності, що порушують порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України передбачена адміністративна відповідальність.
За порушення митних правил можуть бути накладені такі адміністративні стягнення:
– попередження;
– штраф;
– конфіскація товарів.
Суб’єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємствами – посадові особи цих підприємств, що передбачено статтею 459 Митного кодексу України.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

В одному із Галицького району виявили мертву жінку

В одному із Галицького району виявили мертву жінку

0
У неділю вранці, о 09.46 годині, на території Галицького району, в селі Вікторів, по вулиці Федика, знадобилась допомога місцевих надзвичайників, йдеться у...