1.3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 20 Лютого, 2020
Головна Корупція Мера Надвірної запідозрили у підкупі виборців

Мера Надвірної запідозрили у підкупі виборців

Підкуп виборців та застосування адміністративного ресурсу залишаються ключовими проблемами виборчого процесу в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Мера Надвірної Зіновія Андрійовича запідозрили у підкупі виборців"

Цього разу у порушенні виборчого законодавства запідозрили очільника міста Надвірна Зіновія Андрійовича, який балотується до Верховної Ради у 87 окрузі від пропрезидентської партії “Слуга народу”.

В мережі з’явилось відео коли під час урочистостей випускниці вручили грошову премію від мера, кандидата у народні депутати Зіновія Андрійовича, пишуть Версії.

“У цьому залі присутній міський голова Надвірної, кандидат у народні депутати України Зіновій Андрійович. Він щиро шанує актуальну молодь і сьогодні від його імені я дарую тобі грошову винагороду”, – з такими словами вручили конверт випускниці.

Відповідно до частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація визнається непрямим підкупом виборців.

““Якщо при врученні була згадка імені кандидата чи назви партії, то це містить ознаки непрямого підкупу, – відмічає Іван Маруняк, регіональний координатор ГО «Опора». –Тут ще інші обставини варто було б з’ясувати, а саме походження коштів, чи захід був офіційним тощо. Тобто чи адмінресурсу при цьому не було теж”.”.

 

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Надврнянець Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Надврнянець
Гість
Надврнянець

У тисменичанах таке саме було

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Калуській ОТГ перевірять харчування дітей у закладах освіти

У Калуській ОТГ перевірять харчування дітей у закладах освіти

0
Відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Матвійчука від 12 лютого, відсьогодні, 18 лютого, розпочинає свою роботу спеціальна комісія, яка перевірятиме...