Мешканка Прикарпаття втратила 47 тисяч гривень через банківського афериста
Диван на коліщатках в темній вітальні

Мешканка Прикарпаття втратила 47 тисяч гривень через банківського афериста

Автор: Світлана Якимчук
05/10/2023 07:19
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Телефонує шахрай, представляється працівником служби безпеки банку і повідомляє, що з ваших рахунків можуть вкрасти гроші. А щоб цього не сталося ― назвіть свої дані. Поліція застерігає, не довіряйте невідомим співрозмовникам.

Про це інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області, пише Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

“В подібну пастку потрапила  мешканка Івано-Франківська. Уже за відомою схемою, псевдобанкір у телефонній розмові повідомив, що невідома особа з рахунку  намагаються здійснити оплату за товар. Тому,  щоб зберегти кошти, їх необхідно перерахувати на карту, яку вказав шахрай. Жінка так і зробила, та втратила майже 47 тисяч гривень”, – зазначили в поліції.

Дотримуйтесь простих правил та збережете свої кошти:

  • Якщо ж вам телефонує працівник банку, можете відповісти: “Перепрошую, зараз завершу розмову і перетелефоную на номер, що є на платіжній картці”. Таким чином ви точно знатимете, що розмовляєте саме з працівником банку.
  • Якщо вам треба зробити якийсь переказ, використовуйте краще мобільний додаток банку, або ж здійсніть операцію у банку.
  • Якщо ви розмовляєте з шахраєм, хоча спершу думали, що це працівник банку і випадково повідомили йому якусь інформацію, важливо діяти швидко і блокувати свої картки чи рахунки.