МФК “Прикарпаття” здобуває свою першу перемогу в Першій лізі проти команди з Кіровоградщини “Інгулець” (фото+відео)

28 липня ФК “Прикарпаття” здобувають свою дебютну перемогу в першій українській лізі проти команди з Кіровоградщини ФК “Інгулець”, інформує Правда.іф.

МФК "Прикарпаття" здобуває свою першу перемогу в Першій лізі проти команди з Кіровоградщини "Інгулець" (фото+відео)

Для обох команд цей матч мав колосальне значення, оскільки вони зазанли домашніх поразок у першому турі.

Зі стартових хвилин місцеві футболісти намагалися забити швидкий гол, обрушивши на суперника шквал атак. Однак зробити їм це не вдалося, хіба що двох захисників “Прикарпаття” посадили на жовті картки – і то хліб. Натомість гості з Івано-Франківська регулярно створювали свої моменти в контратаках. Після удару Василя Цюцюри м’яч і взагалі пройшов в сантиметрах від штанги.

На 28-й хвилині Олександр Акименко опинився на ударній позиції, але головою по м’ячу не влучив. У відповідь Ігор Худобяк тут же завдав свій удар, але захисник вчасно завадив м’ячу долетіти до голкіпера господарів з початкової силою. На 41-й хвилині арбітр вперше покарав жовтою карткою гравця господарів, і гості тут же цим скористалися. Ярослав Конкольняк навісив у воротарський з правого флангу, але м’яч, нікого не зачепивши, опинився в сітці воріт – 0:1.

Облога воріт “Прикарпаття” у другому таймі, звичайно, мала місце. Але назвати її акцентованою не вийде. Моменти виникали не так часто, як в дебюті поєдинку, і суперник вже явно пристосувався до стилю атакувальних дій “Інгульця”. Кінцівка поєдинку не нагадувала навалу в звичному розумінні слова. Господарі так і не змогли втілити в гол хоча б один з наявних моментів. Таким чином, другий домашній матч поспіль підопічні Сергія Лавриненка програли, а івано-франківці зуміли здобути дебютну звитягу у Першій лізі.

Першість України. Перша ліга. 2 тур
«Інгулець» (Петрове) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:1
Гол: Конкольняк, 42.

Інгулець: Ситников, Ковальов (Гончаренко, 46), Балан, Солдат, Лупашко, Кучеренко, Запорожець (Клименко, 74), Козак (Хучбаров, 74), Коваленко (Мішуренко, 46), Піднебенной, Акименко (Козлов, 66)
Прикарпаття: Піцан, Ковальчук, Бочкур, Данищук, Яневич, Борисевич (Квасний, 74), Оринчак (Француз, 80), Боришкевич (Веприк, 63), Конкольняк (Януш, 74), Цюцюра (Прошак, 85), Худобяк
Попередження: Солдат, 41 – Ковальчук, 12; Боришкевич, 14; Оринчак, 16; Конкольняк, 30; Данищук, 34; Бочкур, 47; Цюцюра, 73; Худобяк, 76; Француз, 84.

28 липня 2018 року. 19:00. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». 670 глядачів.
Арбітр: Ю.Іванов (Донецька обл.). Асистенти арбітра: М.Левченко, О.Гавеля (обидва – Кривий Ріг).
4-й арбітр: Д.Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Г.Бич (Київ).

Обидві команди в стартовому турі зазнали поразок, яких явно не планували. Інгулець вдома «попав» Авангарду – 2:4, а Прикарпаття – Балканам (0:1). Так що немає сумнівів, що настрій на другий тур у них був не просто великим, а позамежним. Проте, в’язкий старт гри не приніс голів, а той, що трапився перед перервою, дуже збентежив господарів.

Після боротьби Солдата і Оринчака на лівому фланзі оборони петрівців Ярослав Конкольняк якось настільки підступно підкрутив м’яч, що той проминув і польових гравців, і воротаря Ситнікова, який змінив Ганева після чотирьох пропущених від краматорців. 0:1 – це був справжній шок для Інгульця.

Фішки матчу:
– Інгулець несподівано стартував з двох поразок;
– Прикарпаття відкриває лік своїм голам і перемогам у Першій лізі;
– це третя поразка петрівців вдома, якщо рахувати з минулого сезону (1:3 Десні, 2:4 Авангарду, 0:1 сьогодні).

Man of the Match: Роман Бочкур (Прикарпаття)

Вся оборона прикарпатців орала по повній! Безліч виграних єдиноборств, непоступливість один в один, виняткова бойовитість. Відзначаємо Бочкура, який впорався з найнебезпечнішими атакуючими гравцями господарів, а також кілька разів чудово гальмував суперників за рахунок досвіду і читання гри.