МФК “Прикарпаття” прийме дома команду із прем’єр-ліги – одеський “Чорноморець”

Завтра, 23 вересня, МФК Прикарпаття прийме дома команду із прем’єр-ліги – одеський Чорноморець, в рамках 1/16 Кубка України.

Для одеської команди – це буде перший матч в рамках кубка, за регламентом, команди, які є учасниками прем’єр-ліги, розпочинають свій шлях з 1/16 фіналу, передає Фіртка.

Чорноморець в попередньому турі УПЛ зустрічався на виїзді із луганською Зорею та програв із рахунком – 3:0.

Шокуючим вийшов початок матчу для одеської команди. Вже на другій хвилині Зоря повела в рахунку. Кабаєв після передачі Громова влучно пробив з 15 метрів у нижній кут – 0:1. “Моряки” не розгубилися і спробували налагодити свою гру. Господарі, застосувавши високий пресинг, активно цьому заважали. На фініші першого тайму, коли в єдиноборстві з Брагару в штрафному майданчику впав Кочергін. Гладкий реалізував 11-метровий удар – 0:2.

У другому таймі Чорноморець намагався шукати щастя біля чужих воріт, але успіху так і не домігся. Зоря, не раз проводила гострі контратаки й змогла забити втретє. Успіхом завершився індивідуальний рейд Аллахяра – 0:3.

Після восьми матчів у команди з Одеси одна перемога та дві нічиї. У їхньому активі – п’ять залікових пунктів, Чорноморець посідає 14 місце в турнірній таблиці.

У попередніх двох раундах “Команда рідного краю” пройшла Фенікс із Монастиря (2:6) та чернівецьку Буковину по пенальті. В попередньому турі, команда з Івано-Франківська зіграла внічию із криворізьким Кривбасом – 1:1

Прикарпаття на початку гри діяло другим номером, але робило свої спроби загострювати гру попереду. Пригадується небезпечний простріл Воробчака з правого флангу, а також непоганий дальній удар Сондея – вище воріт. Але все ж саме Кривбасу вдалося забити перший гол. Мостовий зробив навіс з лівого флангу, Васін скинув м’яч на Хобленка, який явно пробивав по воротах, але в підсумку віддав передачу на Щедрого – хавбеку залишалося лише розстріляти ворота з близької відстані – 0:1.

Але і після забитого м’яча події на полі не заспокоїлися. Вже через кілька хвилин Заїменко грубо збив Барчука в своєму штрафному і арбітр без роздумів призначив другий пенальті в грі, на цей раз в ворота Кривбасу. Сам потерпілий з точки переграв Сарнавського, хоча голкіпер гостей був близький до того, щоб відбити удар нападника Прикарпаття – 1:1. Перерва.

Після перерви команди грали агресивніше, на полі було багато боротьби і невиправданих порушень, а також затримок, які явно не сприяли комбінаційному і видовищному футболу. Прикарпаття явно влаштовував нічийний результат, команда Рипана грала за рахунком, в той час, як Кривбас робив аж надто мляві спроби створити небезпеку біля воріт Піцана. У компенсований час гості зробили штурм чужих володінь, але після удару Ловріча головою м’яч полетів над поперечиною, а Говедаріца з вигідної позиції пробив неточно. Як результат – закономірна нічия, адже ні господарі поля, ні гості відверто не награли не найбільше в цьому матчі.

Прикарпаття після девяти турів посідає 12 сходинку і має у своєму активі – 11 залікових пунктів.

Матч відбудеться 23 вересня о 17:00 годині на стадіоні Рух.