МФК “Прикарпаття” зазнає розгромної поразки у Миколаєві: фото та відео

Незважаючи на всі труднощі і скандали, Перша Ліга таки повернулась. У першій грі після карантину “Миколаїв” на своїй арені зіграв проти “Прикарпаття”. Команди – сусіди у турнірній таблиці, яких до гри розділяли лише два пункти.

Перший тайм був досить багатим на події і це могло здивувати багатьох. Особливо добре виглядали господарі, на яких двомісячний простій не сильно позначився. Вони швидко бігли в атаки і змогли забити одразу тричі до перерви. Причому перші два голи – близнюки. Контратака, м’яч у вільну зону на швидкого форварда, той заробляє фол біля штрафного суперника. Після цього два еталонних розіграші стандартів в пас (видно, що заготували заздалегідь) і вдале завершення спочатку від Ковальова, а потім і від Кравченка – 2:0.

МФК "Прикарпаття" зазнає розгромної поразки у Миколаєві: фото та відео

Відзначимо, що перед другим голом “Прикарпаття” ще й залишилося у меншості (пряма червона Бойку за фол останньої надії). У середині першої половини Войцеховський забив третій і завчасно зняв усі питання про переможця. Незадовго до свистка на перерву Дитко у гостей один м’яч відквитав, але відпочивати івано-франківці пішли явно не в найкращому настрої. Вони усвідомлювали, що врятувати їх може тільки диво. Підопічних Ковалюка вистачило рівно на 17 хвилин. А потім Бочкур “привіз” пенальті у ситуації, коли цього можна було і робити. Захисник “корабелів” Кушніренко дуже чітко виконав вирок – 4:1.

“Зелено-довті” могли відквитати один гол, але Януш, через слизьке поле, завдав удару набагато вище воріт. Навіть погода в цей день була проти них. Не дуже сильно їх жалував і головний арбітр, який після грубого фола видалив ще і Кузьмина – гості догравали вдев’ятьох. До кінця зустрічі Піцан був змушений в п’ятий раз виймати круглого з сітки воріт – юний Черепущак ударно відсвяткував свій вихід на заміну – 5:1.

“Миколаїв” здобуває заслужену перемогу, набирає 21 пункт і обходить “Прикарпаття” у турнірній таблиці, де може відчувати себе вельми комфортно – виліт їм не загрожує.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 20 тур
«Миколаїв» (Миколаїв) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 5:1 (3:1)
Голи:
Ковальов (21), Кравченко (31), Войцеховський (35), Кушніренко (64, пен.), Черепущак (90+4) – Дитко (42).

Миколаїв: Шеліхов, Ульянов, Кушніренко, Порох, Куксенко, Охрончук (Росляков, 46), Ковальов (Паламар, 72), Вітенчук (Біневський, 82), Войцеховський (Зарічнюк, 88), Яворський (Черепущак, 82), Кравченко.
Прикарпаття: Піцан, Бойко, Бочкур, Пастух, Воробчак (Радульський, 40), Дербах (Геник, 55), Семотюк, Лаврук (Януш, 65), Кузьмин, Барчук (Цюцюра, 46), Дитко.
Попередження: Куксенко (12), Охрончук (22), Біневський (90+2) – Пастух (20), Семотюк (90+4).
Вилучення: Бойко (30), Кузьмин (80).

24 червня. 16:00. Миколаїв, Центральний міський стадіон (верхнє поле). +31 С
Арбітр: П.Дубровець (Житомир). Асистенти арбітра: С.Старча, Є.Яковлев (обидва – Київ).
4-й арбітр: Г.Серпутько (Одеса). Спостерігач арбітражу: О.Латоша (Мелітополь).