9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна Суспільство «Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в...

«Миттєвого покращення не буде»: у Франківську обговорили збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській міській раді відбулись громадські обговорення. Обговорювали проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», повідомляє Правда іф.
Результат пошуку зображень за запитом "маршрутки івано франківськ"
Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.
Задекларована розробником мета проекту рішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.
Начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак наголосив на змінах, які будуть внесені у договір.
«Основні зміни: з 6 години ранку до 20 години вечора проїзд коштуватиме 5 гривень, а з 20 години до 23 години – 7 гривень. Перевезення пенсіонерів в період 10-16 год. здійснюватиметься без обмежень, а після 16 години буде тільки три пільгові місця в кожному маршрутному автобусі», – повідомив начальник управління.
Керівник приватної аудиторської фірми «Аудит-сервіс» Руслан Янчук пояснив чому варто збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.
«Варто зазначити, що ціни ростуть не лише на паливо. Просто ціну на паливо на автозаправках бачать усі. Наприклад ціна на акумулятори колись становила 1600 гривень, а зараз – понад три тисячі. Найбільше частка фінансових витрат іде на паливо, на другому місці за фінансовими витратами є акумулятори, потім масла, шини і запчастини», – сказав Руслан Янчук.
І додав, що при новому тарифі не варто чекати закупівлю нових автобусів Проте, наголосив на тому, що вже за рік можна буде замінити 10 відсотків транспортних засобів. Це будуть не нові автобуси, але вони будуть в кращому стані аніж ті, які є тепер.
Водій 25 маршруту каже, що перевізників ніхто не поважає, якщо пасажир чимось не задоволений – відразу біжить жалітися владі.
«Те, що робиться тепер, не вкладається у жодні рамки. Я водій з великим стажем і бачив усяке, але такого не було. Навіть за Анушкевичуса було інакше, а тепер всі жаліються на водіїв Руслану Марцінківу. Водія за людину ніхто не вважає, лиш чую: «Хам», Бидло!». Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.
«Наявність картки франківця полегшить ситуацію з пільговими перевезеннями», – сказав Олег Ганчак.
На що перевізник порадив перераховувати на цю карточку гроші і тоді не буде ніяких скарг.
Олег Ганчак підсумовуючи сказав, що на засідання виконкому буде винесено цей проект рішення. У дію він має ступити 1 квітня після внесення змін у договір.

31 КОМЕНТАРІ

31
Залишіть коментар

avatar
14 Список коментарів
17 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
ГістьГаля Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Сука шакали! Миттевого покращення не буде а ось миттеве підвищення цін запросто! Як іздили в металобрухті з хамовитими водіями так і будемо іздити дальше тільки по Киівським тарифам адже місто в нас також дуже велике!

Гість
Гість
Гість

Ая-я-яй! Бідолашні водіі! Жаліються на них часто і не хочуть люди терпіти вільного графіку та загаджених маршруток! Ще пенсіонери знахабніли та сваряться що водій курить та дітей виганяе в мороз з автобуса! Так за такий проізд люди мають всі гроші віддати і мовчки іхати і не псувати настрій шоферу!

Гість
Гість
Гість

Ну не можу зрозуміти як проводиться аудит, коли не продаються білети? Як можна порахувати пасажирів.Нехай затрати на маршрут 1млн. , так перевізши 1млню пасажирів по 1грн, або 500000 по 2грн і затрати покриті. А ми рахуємо затрати на транспорт і розказуємо якісь звідкись висмоктані кількість пасажирів.

Гість
Гість
Гість

Міліон пасажирів? У франківську? Та ще й в кожен автобус по мільону пасажирів? Ти шо куриш чувак?

Гість
Гість
Гість

Це я навів як приклад, що не знаючи скільки перевозимо пасажирів всі розрахунки це туфта.

Гість
Гість
Гість

Марцинків а чому пенсіонери не платять,за них мають люди платити , а пенсіонери катаються собі треба чи нетреба ,і деякі мають і пенсію велику а платити сукі нехочуть,а люди які получають мінімалку і мають сімї які здають гроші каждого місяця в садок в школу мають платити

Галя
Гість
Галя

Ви ще запропонуйте забрати в старих людей всю пенсію і віддати іі перевізнику! Раз не можемо відстояти свое та перевізник все ж таки буде піднімати вартість проізду скільки забажае, то хоча б пенсіонери тоді нехай також платять! Ви зрозумійте що пенсіонери не взмозі щось змінити своіми грошами, перевізники голодні на гроші і ніколи вже не нажеруться ними на цьому світі!

Гість
Гість
Гість

Якщо я правильно рахую то 500 пенсіонерів це 70% ,тоді за день перевозять 714 пасажирів ,з них 20% які платять за проїзд – це буде 142 людини! Тоді 142 множимо на 4 грн і получаємо 568 грн в день , а якщо піднімемо проїзд до 5 грн тоді буде 710 грн в день! Питання! Кого шановні водії ви хочете обманути разрахунками? Данні то не правильні! Робіть електронний квиток-тоді буде все чесно і ми узнаємо скільки людей ви перевозите! Тільки з ранку автобуси перевозять( від 7,00 до 10,00) більше
300 пасажирів!

Гість
Гість
Гість

А бензин амортизацію зарплату податки порахував? Чи то все безплатно?

Гість
Гість
Гість

Якщо 568 помножити на 30 днів то получаємо 17000. І хочете довести що Київ менший за Франківськ якщо ціни таки самі будуть чи в Києві не рахують бензин і амортизацію…

Гість
Гість
Гість

Розвели знову людей як завжди! Таку вже муть нарахували що виходить що люди платять за проізд а вони всерівно в мінусах! Виходить що вони навпаки платять щоб ми каталися! Що саме цікаво що іх позбутися просто нереально, не підуть вони з міста і будуть цього року ще три раза піднімати вартість проізду і наша влада паршива не проти таких дій!

Гість
Гість
Гість

Пішки впірйод!! Лівою,правою…

Гість
Гість
Гість

Нахер з міста! Досить воняти своім металобрухтом і створювати затори на вулицях міста! Ви як саранча якоі не можливо позбутися! Для такого малого міста вистачить 20 тролейбусів.

Гість
Гість
Гість

треба водіям здавати всю касу,і небрати гроші собі в кишеню,а то їм наглюкам все мало

Гість
Гість
Гість

Не знаю як на рахунок доріг і бруківки але якщо мер наш любий буде так чинити з людьми на рахунок проізду і прогинатися під перевізниками то на другий термін йому буде важко зацепитися бо ця тема вже дістала мешканців Франківська і наші шофера і перевізники граються з вогнем! Це вже все на грані.

Гість
Гість
Гість

В автобусах сморід, везуть як дрова,холодно-за що платити,за який сервіс, водії білети пачками віддають на вимогу дати білет

Гість
Гість
Гість

Один і той самий коментатор пише одні і ті самі коментарі ніби від імені різних людей. Це шизофренія

Гість
Гість
Гість

це якийсь дурдом з цими перевізниками і з цими пижиками! підняли зарплату на пару копійок а вони стерв”ятники вже кричать щоб ім побільше віддати! я впевнена що якби ім було не вигідно то вони б не возили людей а так вони ще мають дякувати людям що ті мерзнуть в іх коритах і ще й платять

Гість
Гість
Гість

Жити по новому

Гість
Гість
Гість

Не думав, що так багато людей читає pravda.if.ua Там де можна поскаржитись нас багато, а де де треба щось зробити то нас нема. Цікаво чи ці читачі беруть активну участь громадській діяльності? Ну хоча б голосують на електронних петиціях? Чи вони тільки лаятися можуть?

Гість
Гість
Гість

Якщо б була петиція про відставку президента то я б з радістю проголосував

Гість
Гість
Гість

Всі хто голосує проти влади миттєво попадають в чорні списки СБУ

Гість
Гість
Гість

Працівників сбу менше ніж бажаючих імпічменту порошена. Тим більше поліція(сбу) з народом як би. Чи нє

Гість
Гість
Гість

Може кадебістів і менше, але вони при владі. В людей є сімї. Не так лячно за себе як за близьких. А поліцію вже давно змішали з гівном. Вони ніколи проти влади більше не рипнуться. Тому що відразу кримінальна справа, як проти того що суддю спинив

Гість
Гість
Гість

Марцинків а де акціія підвези ти що вже впав перед перевізниками на коліна

Гість
Гість
Гість

Занесли йому от і забув за акції

Гість
Гість
Гість

Білети не видають, GPS і відеореєстратор не працює, ніхто їх не прибирає головне ціни підняти. Спочатку умови створіть і графіку руху дотримуйтеся.

Гість
Гість
Гість

Може тобі ще й каву з тортиком в автобус і особистого офіціанта

Гість
Гість
Гість

А ти хотів просто у вільний час іздити по вулицях міста і гроші збирати? Як думаеш довго ще ти так протянеш на своему кориті? Будуть люди довго ще таке терпіти?

Гість
Гість
Гість

Вам пенсіонери місця займають в транспорті, мало місця оплаченим пасажирам???
Наїстися не можете?!!!
Я у робочий день перевожу близько 500 пільгових пасажирів, у вихідні їх може бути і 1000 осіб. У відсотках у нас виходить 70% пільгових пасажирів, 20% – люди, які їдуть на роботу і 10% – студенти. Пенсіонери катаються без причини, вони просто їдуть від одного магазину в інший», – каже водій.

Гість
Гість
Гість

Ага. І ім ще треба місце уступати. А як не встанеш то дивляться як на ворога народу

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Кузьмі Скрябіну присвоять звання народного артиста

Кузьмі Скрябіну присвоять звання народного артиста

0
Верховна Рада підтримала ініціативу про присвоєння музиканту Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну) звання народного артиста посмертно. 260 народних депутатів підтримали...