10 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 16 Лютого, 2020
Головна FB Молода матір двох дітей потребує коштів на продовження боротьби із онконедугою

Молода матір двох дітей потребує коштів на продовження боротьби із онконедугою

Тетяна Куценко, молода мама двох дітей, тривалий час бореться з раком. Для цього їй постійно необхідна фінансова допомога, аби придбати дороговартісні препарати. 

Попри те, що лікарі не давали їй жодних гарантій успішного лікування та надії на покращення стану, вона тривалий час бореться за можливість нормально жити. Тепер вона почувається добре, з чоловіком намагається самостійно заробляти на дороговартісний препарат. Хоча для сім’ї необхідна сума — непосильна.

Тож жінка вдячна тим, хто щиро допомагає та підтримує її в цей нелегкий час. А ще переконана, що 4-та стадія раку, численні пухлини, метастази — ще не вирок. Боротися можна і варто!

“Привіт! З Різдвом !

Мої ліки приймати пожиттєво, так 40000 грн щомісяця!

Сьогодні вирішила написати. Завжди ділилася своїм життям, було дуже і дуже важко… Хто мене читав чи знає історію,той розуміє: 4 стадія з 5 пухлинами в печінці і багато в легенях.

Чоловіку тихенько казали, готуйтеся до гіршого найближчим часом!

Я не здалася, не хотіла, і коли зрозуміла, що я не здамся, що я з Богом — з’явилися люди, не знаю звідки, напевно їх Бог послав: і Альона з Полонного, і рідні і чужі люди, які просто від серця хотіли допомогти, підприємці різним допомагали( і взуттям для дітей, хтось висилав колготки, хтось 1 гривню).

Писали різне, більше хорошого, але бувало таке погане…..Я не звертала уваги, як і зараз не звертаю. Я таке пережила, що мене мало чим здивуєш. Різні люди є, це я зрозуміла.

Є люди, які не вірять, що метастази зникають. Але є небайдужі люди. І Слава Богу! Зараз ми з чоловіком стараємося заробити самі на лікування, ми страшенно втомлюємося. Впринципі, як і всі, хто їздить на Польщу. Дуже рада, коли мені пишуть відгуки, задоволені клієнти, які не знають навіть, що я хвора.

Навіть там в Польщі українські жінки, які вийшли там заміж, в хостелі мене впізнають і надають знижку. Я просто шокована…Ви уявіть який світ тісний. На жаль, мало хто мене зрозумів: що я хочу сама заробляти на ліки, бо я почуваю себе добре.

Що я хочу донести? Будь ласка, якщо у вас подібна ситуація, не треба складати руки, ви завжди можете боротися, молитися просити Бога і людей про допомогу! Це не гріх.

А якщо хтось може  чи хоче від щирого серця допомогти в моїй боротьбі за ЖИТТЯ,моя картка завжди на сторінці!” — поділилася  Тетяна в соцмережах.

Допомогти Тетяні в боротьбі з раком можна, перерахувавши кошти на картку Приватбанку 5168 7574 0887 1814 (з усіх банків).

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

пожиттєво приймати ліки від онкології? це якийсь розвод

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!