-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Москітні сітки в рулонах в інтернет-магазині Stream-Market

-Реклама-spot_img
spot_img

Необхідність москітних сіток

Щоб комахи і вуличний пил не проникали в будинок або квартиру, на вікна і двері прийнято кріпити москітні сітки. Завдяки комірчастої структурі, в приміщенні забезпечується хороша вентиляція. Щоб купити якісну москітну сітку, варто ознайомитися з асортиментом представлених пристосувань. Адже у них різні матеріали виготовлення і способи кріплення.

Різновиди москітних сіток для вікон і дверей

Існує безліч сучасних москітних пристосувань.

  1. Рамковий формат. Замовляють разом із пластиковим вікном.
  2. Москітна сітка в рулонах. Виглядає як валик, сформований з комірчастого матеріалу. Механізм відкривання і закривання забезпечується завдяки шнурку. Антимоскітна сітка в рулонах поєднується з постійно відкритими віконними прорізами. Пристроєм легко користуватися, коштує недорого.
  3. Москітна сітка на двері на магнітах. Фіксація здійснюється за допомогою липучок, що знаходяться за параметром. Відкрите полотно закриється самостійно. Притягнуться магніти. Такий підхід допомагає вільно пересуватися домашнім тваринам.

Матеріали для виконання антимоскітних сіток

Матеріал, з якого виготовляють рулонну модель антимоскіток – скловолокно, оброблене тонким пластиком. Завдяки пластику, пристрій підтримує свою форму і стійкий до вологи та змін температурного режиму. Скловолокно фіберглас екологічне, під час нагрівання не виділяє в повітря токсичних речовин, вирізняється відсутністю різкого запаху.

- РЕКЛАМА-

З переваг фібергласу фахівці виділяють такі:

  • зносостійкий – можна користуватися протягом 5-8 років;
  • простий у догляді – достатньо мити один раз за сезон.

Поліестер вважається бюджетним матеріалом, безпечним для здоров’я людини і тварин. Не такий міцний, як попередній варіант, може з плином часу деформуватися. Термін служби зазвичай становить 3-5 років.

Вартість антимоскітних сіток на липучках лояльна. Складається із синтетичних волокон. Матеріал, який у разі псування не шкода викинути і замінити новим пристроєм.

Як правильно доглядати за москітною сіткою

Пристрій протирають губкою, змоченою в мильному розчині. Потім на сітку направляють струмінь теплої води і за допомогою губки позбавляються бруду. Механічний вплив на виріб не потрібен, інакше полотно отримає пошкодження.

Для чищення матеріалу також добре підходить спиртова серветка.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні