-3.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Економіка МВФ повідомив, коли надасть новий транш Україні: невтішні прогнози
Реклама: Прованс

МВФ повідомив, коли надасть новий транш Україні: невтішні прогнози

У Міжнародному валютному фонді повідомили, що перегляд програми та, відповідно, отримання траншу макрофінансової допомоги відбудеться після виконання Україною всіх її зобов’язань.

Крістін Лагард

Про це йдеться у заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард опублікованій за підсумками телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком, що відбулася напередодні.
“Ми домовилися і надалі тісно співпрацювати з урядом для вчасної імплементації цих та інших передумов — передусім стосовно цін на газ та бюджету — що є критично важливими для завершення поточного перегляду програми, що підтримується МВФ”, – повідомила Лагард.
Крім цього, Лагард у своїй заяві зазначила на необхідності віднесення до юрисдикції Вищого антикорупційного суду всіх справ, зокрема апеляцій на судові рішення першої інстанції з корупційних справ.
Також ключовими вимогами МВФ є підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня та збалансування державного бюджету і зведення його дефіциту до 2,5% від ВВП України.

Джерело

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...