14 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 1 Червня, 2020
Головна FB Ми не просто змінюємо "титулку", але й зміст і підхід до роботи,...

Ми не просто змінюємо “титулку”, але й зміст і підхід до роботи, – Марцінків про КП «Теплий дім»

Міський голова зустрівся з колективом КП “Теплий дім” вперше після зміни назви і статуту підприємства.

За словами міського голови, тепер головне завдання КП – зосередитись на роботах з енергоефективності. Ще одна ціль, яку ми ставимо перед підприємством: більше власних послуг і менше підрядників, інформує Фіртка.

“Я вже казав, що ми не просто змінюємо “титулку”, але й зміст і підхід до роботи. Розуміємо, що зміни – це справа часу і всього потрібно досягати поступово. Власне, тому й вирішили з Віктором Синишиним зустрітись з працівниками та обговорити всі виклики, що стоять перед нами. По-перше, потрібно акумулювати 8-10 млн грн з квартплати, аби підприємство могло розвиватись за рахунок цих коштів. Місто вже не має змоги фінансувати самостійно стільки робіт, як у минулі роки”, – зазначив міський голова.

Також має змінитись підхід колективу до роботи з людьми, клієнтами “Теплого дому”. 

“Я попросив Віктора Синишина вам допомагати з новою політикою підприємства, зокрема й фінансовою. Це стосується також залучення державних коштів. Висновок в тому, що «Теплий дім» повинен заробляти на себе. Ніхто не говорить про дохід і наповнення міського бюджету, бо це є комунальне підприємство. Та суть у тому, щоб якісно виконувати свою роботу, аби споживачі користувались та оплачували ваші послуги”, – йдеться у дописі міського очільника.

Також проводитимуть регулярні відкриті зустрічі на підприємстві. Депутати, активна громада зможуть безпосередньо поспілкуватись з керівництвом “Теплого дому”.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

close-link