Мер заявив, що жодних зауважень не знайшли. Однак, місто замовило міжнародний аудит.
Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час шостого звіту про проведену роботу у сфері благоустрою, пишуть Версії.
“Міст будуємо важко, просимо. Ми б нікого не просили, якби нам гроші залишили на місцях. Вже би його цього року здали і вже би їздили. На жаль, така ситуація, що змушені сьогодні десь економити, змушені десь повільнішими темпами робити, але як знаєте “…караван іде” і ми обов’язково зробимо все, щоб ми побудували його, бо цей міст для нас надзвичайно важливий”, – переконує очільник міста.
Руслан Марцінків заявив, що будівництво моста на Пасічну перевіряли вже 12 разів і жодних зауважень не знайшли. Тож переконує, що все законно і може дискутувати з будь-ким.
“Для того, щоб зняти всі запитання ми замовили з управлінням капітального будівництва міжнародний аудит. Для того, щоб нам дали підтвердження. Хоч ми маємо проект, експертизи, пройшли всі державні, але міжнародний аудит замовили і будемо мати інформацію, щоб потім жодних питань не виникало. Ми пережили 12 перевірок від НАБУ і до Генпрокуратури. Жодних зауважень не знайшли. Ми порівняли за цінами. Навіть, міст, який сьогодні будується в Калуському районі – він в півтора раза дорожчий, хоч він бетонний, ніж цей міст. Ми маємо сьогодні цифри, я готовий з будь-ким дискутувати по цьому”, – підкреслив міський голова.
Як відомо, міст будується лише силами міста. Фінансується з міського бюджету. Тож місто просить про фінансову підтримку проекту від держави.
“Раніше була зустріч з міністром інфраструктури по цьому, – продовжив очільник міста. – Сьогодні була зустріч з обласною державною адміністрацією з радниками міністра ми обговорювали як все-таки спробувати отримати кошти від держави. Тим паче, нам президент обіцяв 150 мільйонів, тому очікуємо”.
Наступний етап реалізації проекту – розв’язка на вулиці Надрічній. Однак, за словами мера, не все так просто.
“Це одна з найскладніших тем. Вона найбільш проблемна, адже є дискусія щодо її модифікації. Вулиця Надрічна досить забудована, є приватні ділянки. Ми маємо негативний досвід по Північному й Південному Бульвару щодо викупу для суспільних потреб. На жаль, закон не працює сьогодні. Він в судах розбивається. Приклад того, як ми викуповували хату. Уявляєте собі за 75 квадратних метрів люди захотіли майже шість мільйонів гривень. І неможливо довести, що це для суспільних потреб. Ми не хотіли заходити в суди, це все час. Тому ми максимально намагалися проектувати на території міста, щоб ні від кого не залежати”, – підсумував мер.