fbpx
7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, Листопад 19, 2019
Головна Влада На Франківщині лише один район залишається без ОТГ

На Франківщині лише один район залишається без ОТГ

Про свій намір відновити переговорні процеси із сусідніми громадами щодо об’єднання оголосила Виноградська сільська рада Городенківського району.

Результат пошуку зображень за запитом "Виноградська сільська рада Городенківського району"

Про це повідомив її очільник Михайло Гоблик, пише Голос України.

На останній сесії депутати підготували листи-запрошення Острівецькій та Росохацькій сільським радам. Разом було би шість населених пунктів. А ще сусідів-коломиян запросили – Остапківці.

Створення Виноградської об’єднаної громади жваво обговорювалося на початку реформи децентралізації. Та в перспективному плані Івано-Франківської області є лише дві на теренах краю – Городенківська та Чернелицька ОТГ, які досі не створені.

Активні переговорні процеси щодо залучення до своєї ОТГ прилеглих населених пунктів Городенківського району провадить і Гвіздецька селищна рада Коломийського району. Про наміри приєднатися час від часу заявляють у кількох городенківських селах.

Майбутня Гвіздецька ОТГ тим часом рухається до завершення процесу об’єднання. За участю представників Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування напрацьований проект рішення про добровільне об’єднання громад смт. Гвіздець, сіл Старий Гвіздець та Остапківці, які вже дали згоду. Аргументи вагомі – нині власні надходження бюджетів усіх суб’єктів об’єднання – 2,5 млн грн, в умовах громади ця сума зросте втричі. Шанс стати економічно спроможною.

У Городенці ж тяжіють до створення однієї ОТГ – щоб зберегти інфраструктуру, а зокрема районну лікарню. Добровільний процес об’єднання стопорить і те, що нинішні очільники громад не хочуть втрачати свої посади.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Українець Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Українець
Гість
Українець

А Рожнятів забули???…

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

В курортній столиці краю триває ремонт об’їзної дороги

0
Фірма “ПБС” приступила до капітального ремонту об’їзної в Яремче. Про це повідомляє пресслужба фірми. “Вулиця Бандери...
×

Вподобайте нас у Facebook