На Франківщині, для нормальної роботи сфери забезпечення, критичної інфраструктури, освіти та інших установ, бракує понад 1000 автомобілів
Диван на коліщатках в темній вітальні

На Франківщині, для нормальної роботи сфери забезпечення, критичної інфраструктури, освіти та інших установ, бракує понад 1000 одиниць автотранспорту

Автор: Ігор Василик
25/10/2024 08:33
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов

Загальна потреба бюджетних установ Івано-Франківської області у спеціалізованій техніці становить 1 276 одиниць. Йдеться про залізницю, освіту, ЖКГ та інші сфери. Керівникам громад та працівникам спецслужб презентували каталог транспортних засобів і комунальної техніки, виготовлених в Україні.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Про це повідомили на міжвідомчій нараді щодо публічних закупівель громадами колісної техніки, пише “Галка”.

Франківщина має потребу у техніці за різними спрямуваннями. Зокрема:

  • залізниця: 638;
  • медицина: 116;
  • освіта: 90;
  • ЖКГ: 98;
  • пікапи: 217;
  • громадський транспорт: 59;
  • інші: 58.

На нараді презентували каталог українських виробників, що виготовляють різну спеціалізовану техніку. Його реалізували спільно із Федерацією роботодавців України спільно з Міністерством економіки України, Асоціацією міст України та Офісом народного депутата Дмитра Кисилевського у рамках політики “Зроблено в Україні”. До нього увійшло 255 одиниць техніки, які виробляють 32 підприємства у 14 областях України. Це громадський пасажирський транспорт, комунальна техніка та спеціальна техніка та навісне обладнання.

Метою каталогу є ознайомити українські громади із вітчизняною технікою. Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов каже, що громади не ознайомленні з українськими виробниками. Співпрацювати із вітчизняними виробниками, на його думку, стратегічно вигідно. Особливо, під час війни.

“Вся продукція, що є у каталозі, є серійною. Це не якісь дослідні зразки. Вона виробляється і працює. Громадам варто віддавати перевагу українським виробникам, бо під час війни обслуговувати їхню техніку доступніше, ніж іноземну. Вигідність звісно є й в податках, бо вони лишаються в громадах виробництва”, – каже Руслан Іллічов. 

Переглянути каталог можна за посиланням.