На Франківщині, для нормальної роботи сфери забезпечення, критичної інфраструктури, освіти та інших установ, бракує понад 1000 автомобілів
Диван на коліщатках в темній вітальні

На Франківщині, для нормальної роботи сфери забезпечення, критичної інфраструктури, освіти та інших установ, бракує понад 1000 одиниць автотранспорту

Автор: Ігор Василик
25/10/2024 08:33
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Загальна потреба бюджетних установ Івано-Франківської області у спеціалізованій техніці становить 1 276 одиниць. Йдеться про залізницю, освіту, ЖКГ та інші сфери. Керівникам громад та працівникам спецслужб презентували каталог транспортних засобів і комунальної техніки, виготовлених в Україні.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Про це повідомили на міжвідомчій нараді щодо публічних закупівель громадами колісної техніки, пише “Галка”.

Франківщина має потребу у техніці за різними спрямуваннями. Зокрема:

  • залізниця: 638;
  • медицина: 116;
  • освіта: 90;
  • ЖКГ: 98;
  • пікапи: 217;
  • громадський транспорт: 59;
  • інші: 58.

На нараді презентували каталог українських виробників, що виготовляють різну спеціалізовану техніку. Його реалізували спільно із Федерацією роботодавців України спільно з Міністерством економіки України, Асоціацією міст України та Офісом народного депутата Дмитра Кисилевського у рамках політики “Зроблено в Україні”. До нього увійшло 255 одиниць техніки, які виробляють 32 підприємства у 14 областях України. Це громадський пасажирський транспорт, комунальна техніка та спеціальна техніка та навісне обладнання.

Метою каталогу є ознайомити українські громади із вітчизняною технікою. Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов каже, що громади не ознайомленні з українськими виробниками. Співпрацювати із вітчизняними виробниками, на його думку, стратегічно вигідно. Особливо, під час війни.

“Вся продукція, що є у каталозі, є серійною. Це не якісь дослідні зразки. Вона виробляється і працює. Громадам варто віддавати перевагу українським виробникам, бо під час війни обслуговувати їхню техніку доступніше, ніж іноземну. Вигідність звісно є й в податках, бо вони лишаються в громадах виробництва”, – каже Руслан Іллічов. 

Переглянути каталог можна за посиланням.