Оперативники нацполіції ліквідували схему масового підроблення документів на Прикарпатті. Підробки збували по всій Україні.
Про це пише Правда з посиланням на Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
В Івано-Франківській області зловмисники виготовляли підробні документи, зокрема і ті, що видаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ України. Головним фігурантам вже оголошено про підозру.
У поле зору Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції потрапила група осіб з Івано-Франківщини, яка займалася виготовленням і збутом фальшивих документів по всій країні.
Незаконною діяльністю спільники займалися безпосередньо за місцем свого проживання, а фальшиві документи пересилали замовникам поштою. Рекламували свої послуги у одній із соціальних мереж, там же і приймали замовлення на виготовлення підробок.
Вартість виготовлення підроблених документів залежала від складності роботи. Процес займав від 5 до 10 днів. Серед підроблених зловмисниками документів – водійські посвідчення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, посвідки на постійне проживання, паспорти.
Під час проведення спецоперації оперативники ДВБ у взаємодії з ДСР та слідчими ГСУ Нацполіції провели низку обшуків у кількох областях.
Наразі головним фігурантам слідчі Нацполіції вже оголосили про підозру за ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.
Двох фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тривають слідчі дії щодо документування інших учасників злочину.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.