4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB На Франківщині стало більше переселенців з окупованих територій

На Франківщині стало більше переселенців з окупованих територій

Переселенців з окупованих територій на Івано-Франківщині побільшало.

Про це йдеться в матеріалі порталу “Слово і Діло”. У порівнянні з листопадом кількість переселенців в області побільшало. Станом на середину грудня на Прикарпатті перебувають 3737 зареєстрованих осіб, що переїхали з окупованих територій.

В Україні станом на середину грудня налічується 1 млн 430 тисяч 111 внутрішньо переміщених осіб. Кількість зареєстрованих переселенців збільшилася на 6 тисяч 842 особи порівняно з попереднім місяцем.

Найбільше переселенців, як раніше, проживають у Донецькій і Луганській областях – 504 тисячі 748 осіб і 278 тисяч 240 осіб відповідно. У Києві налічується 156 тисяч 324 ВПО, в Харківській області – 133 тисячі 53 особи. У західних областях України переселенців набагато менше: у Волинській та Рівненській областях – понад 3 тисяч осіб, в Тернопільській – понад 2 тисячі.

У листопаді держава виплатила внутрішньо переміщеним особам 244,4 млн грн матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За аналогічний період 2018 року ця сума становила 242 млн грн.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Кого б українці обрали президентом зараз: дослідження

Кого б українці обрали президентом зараз: дослідження

1
Якби найближчим часом відбулися президентські вибори, то Володимира Зеленського підтримали би 40% опитаних. Загалом рівень довіри до Зеленського впав майже вдвічі від...