8.2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 3 Червня, 2020
Головна Економіка На Івано-Франківській митниці збільшилась зросла кількість митних оформлень

На Івано-Франківській митниці збільшилась зросла кількість митних оформлень

Як повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС, протягом 5 місяців працівники Івано-Франківської митниці ДФС оформили понад 32 тисячі митних декларацій, що майже на 21 відсоток перевищує аналогічний показник минулого року.
Результат пошуку зображень за запитом "митні оформлення"
З них, майже 10 тисяч – у режимі імпорту, більше 17 тисяч – у режимі експорту та більше 5 тисяч –  транзиту. При цьому митницею забезпечено майже стовідсоткове  оформлення декларацій в електронному вигляді.
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Прикарпаття з початку  року склав майже 572,2 млн. дол. США, що на 58 % більше, ніж за аналогічний період 2017 року. За звітний період імпортерами ввезено товарів вартістю 211,4 млн. дол. США, що на 8 % більше, ніж минулоріч, на експорт було оформлено товарів на суму 360,8 млн. дол. США, що в 2 рази більше показника 2017 року.
Протягом січня-травня 2018 року експортно-імпортні операції здійснювали 872 підприємства області та 130 суб’єктів з інших областей.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Івано-Франківськ - перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

Івано-Франківськ – перший в Україні за кількістю низькопідлогового транспорту

0
Йдеться про автобуси та тролейбуси комунального підприємства "Електроавтотранс". Рейтинг доступності міст України «Тостер» оприлюднив рейтинг низькопідлогового транспорту, де Івано-Франківськ посів...
close-link